Vodiči v Bratislave, pozor! Od soboty zatvoria dva zjazdy z Prístavného mosta

05. 08 2020 14:45 | TVnoviny.sk, TASR
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: d4r7.com

Uzávera potrvá do konca marca.

Od piatkovej (7. 8.) polnoci na sobotu (8. 8.) zatvoria pre vodičov zjazdy z Prístavného mostu smerom na Bajkalskú ulicu a na Slovnaftskú ulicu.

Dôvodom zatvorenia je pokračovanie výstavby mimoúrovňovej križovatky Prievoz a rekonštrukciu existujúceho mosta na uvedenej križovatke vrámci projektu D4R7.

Legenda obchádzky počas výstavby mimoúrovňovej križovatky.
Foto: d4r7.com
 

Obchádzkové trasy pôjdu cez Most Apollo a po Gagarinovej ulici. Dopravný podnik sa dohodol so zhotoviteľom, že cez most a na Dolnozemskej ulici vytvoria nový pruh pre autobusy MHD.

Ako informuje na webe zhotoviteľ, predpokladaný termín znovuotvorenia zjazdov je stanovený na 31. marca budúceho roka.

Otvoria nové úseky obchvatu

Po získaní kolaudačného rozhodnutia na prvú etapu križovatky Jarovce, ako súčasti stavby diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, sa v stredu (5.8.) začne s otváraním novopostavených rámp. Zároveň sa začne s prípravou druhej etapy križovatky Jarovce v Bratislave.

V stredu bude otvorená diaľnica D4 v smere Kittsee – Jarovce, zároveň však bude uzatvorený zjazd Jarovce – diaľnica D2 Maďarsko a zjazd Kittsee – D2 Maďarsko.

Vo štvrtok (6.8.) bude otvorený zjazd D2 Maďarsko – Jarovce a taktiež zjazd D2 Petržalka – Jarovce.

"Zjazd v smere Jarovce – D2 Petržalka zostáva otvorený a to do znovuotvorenia cesty III/1020 Jarovce – Petržalka, ktoré je predpokladané koncom augusta," doplnila spoločnosť.

Komentáre ( 0)