Rytmus hviezdou hollywoodskeho filmu: Takto dolapil Jamesa Bonda

24. 07 2020 16:00 | jt
Patrik Rytmus Vrbovský
Patrik Rytmus Vrbovský Foto: Profimedia.sk

Okrem známeho rapera sa v snímke objavil aj ďalší známy Slovák.

Nie je žiadnym tajomstvom, že dnes pyšný otecko a manžel moderátorky Jasminy Alagič, raper Patrik "Rytmus" Vrbovský, si okrem svojich životopisných filmov zahral aj v hollywoodskych produkciách.

Po tom, ako zahviezdil v roku 2015 v Smrtonostnej pasci 5 po boku Brucea Willisa, sa o rok neskôr objavil aj v snímke Skrytý nepriateľ (I.T.), v ktorej doslova spacifikoval filmového Jamesa Bonda, herca Piercea Brosnana.

Zdroj: Instagram/rytmusking

Ako v minulosti Rytmus prezradil, nakrúcanie tejto snímky prebiehalo v írskom Dubline. Pierce bol podľa neho pokorný, skromný profesionál, ktorý vedel, čo sa deje na pľaci.

Okrem Rytmusa si vo filme zahral aj ďalší známy Slovák - herec a tanečník Martin Mako Hindy.

Hoci sa spomínaný film do slovenských kín nedostal, vy si ho v najbližšie dni budete môcť vychutnať na obrazovkách Markízy a televízie Dajto.

Skrytý nepriateľ
Foto: Voltage Pictures
 

O čom je film Skrytý nepriateľ? Mike Regan (Pierce Brosnan) má všetko, čo si kedy mohol želať - šťastnú rodinu a luxusný "inteligentný" dom. Spoločnosť, ktorú vlastní, sa chystá zaviesť radikálne zmeny v systéme prenájmu súkromných lietadiel. V spoločnosti zamestná Eda Portera (James Frecheville), mladého muža so špičkovými znalosťami o IT technológiách, aby riešil firemné problémy. Pozve ho aj do svojho domu, aby mu zmodernizoval internetové zabezpečenia domácnosti. Keď Ed onedlho začne cez internet sledovať jeho i jeho rodinu, pochopí, že si ho pustil až príliš k telu. Je už však neskoro na to, aby to zmenil ...

Sledujte film Skrytý nepriateľ - v sobotu 25. júla o 22:15 h na Markíze a v utorok 28. júla o 20:15 h na Dajto!

 

Komentáre (0)