Gesto Jennifer Aniston, aké sa len tak nevidí. Zdravotnú sestru dojala k slzám

06. 04 2020 14:30 | kf
Jennifer Aniston prekvapila sestričku svojim telefonátom
Jennifer Aniston prekvapila sestričku svojim telefonátom Foto: YouTube

Obľúbená herečka si pripravila pre chorú sestričku prekvapenie, na ktoré bude ešte dlho spomínať.

Koronavírus postihol už mnohé krajiny. Práve zdravotníci patria medzi tých, ktorí vystavujú svoje zdravie každý deň možnej nákaze. Patrí im preto veľká vďaka, že pomáhajú ľudom v tejto neľahkej situácii. Uznanie a svoj obdiv vyjadrila aj samotná Jennifer Aniston nič netušiacej zdravotnej sestričke, ktorá mala rozhovor v talkšou Jimmyho Kimmela.

Sestrička nechcela veriť vlastným očiam, keď sa k nej zrazu prihovorila známa herečka

Jennifer Aniston má srdce na správnom mieste. V známej šou vyjadrila svoj veľký obdiv všetkým zdravotníkom, ktorí pomáhajú pacientom aj napriek tomu, že ohrozujú vlastné zdravie.

Kimball Fairbanks, je zdravotná sestra žijúca v Utahu. Prednedávnom bola testovaná pozitívne na COVID-19. Zostala preto v domácej izolácii na dva týždne, počas ktorej nemôže vidieť svoje dve detičky. Moderátor Jimmy aj Jennifer jej venovali povzbudivé slová a nielen to. Odovzdali jej v živom prenose darčekovú poukážku v hodnote 10-tisíc dolárov. Vďaka tomuto darčeku si tak môže objednať domov jedlo, domáce potreby alebo čokoľvek, čo jej pomôže v jej aktuálnej situácii.

Kimball nechcela veriť vlastným očiam, keď sa jej prihovorila obľúbená herečka a keď jej oznámili ďalšie prekvapenie v podobe poukážky, neubránila sa slzám.


Komentáre ( 0)