Pozrite si veľký návrat McGregora do klietky: Zápas rozhodol za 40 sekúnd

19. 01 2020 08:30 | TASR
Conor McGregor a Donald
Conor McGregor a Donald "Kovboj" Cerrone. Foto: AP

V úvode zápasu bol neistý, no o pár sekúnd rozhodol o všetkom.

Írsky bojovník Conor McGregor sa do zápasového diania vrátil víťazne. Na galavečere miešaných bojových umení UFC 246 v T-Mobile Arene v Las Vegas zdolal v stretnutí welterovej hmotnostnej kategórie technickým knokautom už po 40 sekundách Američana Donalda Cerroneho.

Tridsaťjedenročný McGregor vstúpil do klietky po pätnásťmesačnej prestávke - prvýkrát od prehry s Rusom Chabibom Nurmagomedovom v októbri 2018. Počas pauzy si odpykal dištanc za pozápasovú šarvátku a mal viacero problémov so zákonom, no pred duelom s americkým veteránom ukázal pokornejší prístup. Odrazilo sa to aj na jeho výkone, keď súpera štyrikrát zasiahol ramenom, pridal vysoký kop ľavačkou a súboj bleskovo ukončil údermi na zemi.

"Je skvelé byť naspäť. Opäť som napísal históriu, ako prvý som triumfoval pred časovým limitom v perovej, ľahkej aj welterovej váhe. Ďakujem všetkým za podporu," vyhlásil v pozápasovom interview Ír, ktorý by sa mohol najbližšie predstaviť už v marci. Otázne však je, či zostane vo welterovej, alebo sa vráti do ľahkej divízie, kde je stále šampión jeho premožiteľ Nurmagomedov.

Zdroj: Youtube/Adam Bouabda

Komentáre ( 0)