Drogy na spoločnej párty Priateľov? Táto fotka rozhádala fanúšikov seriálu

29. 10 2019 12:00 | jt
Priatelia
Priatelia Foto: Warner Bros.

Spoločná fotka seriálových priateľov vzbudila nielen pozitívne emócie.

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Americká herečka Jennifer Aniston pred dvoma týždňami ohlásila svoj vstup na sociálnu sieť Instagram. 

Vôbec jej prvým príspevkom na Instagrame sa stala spoločná fotografia s hereckými kolegami z legendárneho sitkomu Priatelia. „A odteraz sme aj instagramoví PRIATELIA. AHOJ, INSTAGRAM,“ napísala v popise fotky, na ktorej si zapózovali všetci šiesti - Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), David Schwimmer (Ross) a tiež Matthew Perry (Chandler).

No a práve telefón, alebo skôr lepšie povedané biely prášok na displeji mobilu pod hlavou Matthewa Perryho, ktorý mal sám v minulosti problémy s drogami a alkoholom, sa stal terčom podozrení mnohých hejterov. Tí sa domnievajú, že na mobile je zrejme kokaín, keďže evidentne išlo o nejakú domácu párty šestice hollywoodskych hercov.

Bujará párty Priateľov
Foto: Instagram Jennifer Aniston
 

Tí praví fanúšikovia však polemizujú, čo iné, okrem drogy, mohlo na telefóne byť. Medzi odborníkmi sa hovorí napríklad o odlesku svetla, odraze nejakej veci alebo o inom zašpinení displeja než spomínaným kokaínom.

Pravdu o tom, čo na mobile skutočne bolo, tak vie len šestica seriálových priateľov.

Zdroj: Instagram/jenniferaniston

Seriál Priatelia sledujte od pondelka do nedele popoludní na Dajto!

Komentáre ( 0)