Veľké zmeny v Kobre 11: Po Semirovom boku bude prvýkrát žena

26. 09 2019 10:55 | jt
Erdoğan Atalay ako Semir v Kobre 11
Erdoğan Atalay ako Semir v Kobre 11 Foto: RTL

Táto sexica bude nová Semirova parťáčka v legendárnom akčnom seriáli.

Fanúšikov dnes už legendárneho nemeckého akčného seriálu Kobra 11 čakajú veľké zmeny! Po tom, ako sa začiatkom tohto roka rozhodol zo seriálu odísť herec Daniel Roesner, ktorý od roku 2016 stvárňoval komisára Paula Rennera, doteraz posledného partnera legendárneho Semira Gerkhana v podaní veterána Erdogana Atalaya, uvidíme po Semirovom boku v roku 2020 ako parťáčku prvýkrát ženu.

Erdoğan Atalay a Daniel Roesner ako Semir a Paul v seriáli Kobra 11
Foto: RTL
 

Správu o tom, že v najnovšej sérii po Semirovom boku uvidíme ženskú komisárku, zverejnila  v stredu stanica RTL, ktorá seriál v Nemecku vysiela. Tejto roly sa zhostí mladá 30-ročná herečka Pia Stutzestein. Herečka začala nakrúcať tento týždeň a z práce na seriáli je nadšená: "Poznám Kobru 11 od môjho detstva, takže mám o to väčšiu radosť, že som jeho súčasťou - dokonca ako prvá žena, ktorá hrá po Erdoganovom boku. Konečne môžem dokázať, že aj ženy môžu byť akčné," povedala.

Zdroj: Instagram/cobra11.rtl

Televízna stanica RTL si od novej ženskej hrdinky sľubuje zvýšenie sledovanosti, keďže v poslednom období Kobre v Nemecku každým rokom postupne klesá.

Pia sa pýši dokonalou postavou, ktorú rada vystavuje aj na sociálnej sieti, takže nepochybne bude lákadlom hlavne pre mužských divákov.

A čo na novú parťáčku hovorí Erdogan? "S tvorcami sme sa o kamarátke v tíme rozprávali už veľa rokov, takže teraz je konečne ten pravý čas na ženskú partnerku," povedal Atalay, ktorý sa na prácu s novou hereckou partnerkou teší.

Zdroj: Instagram!/piaputzestein

Sledujte Kobru 11 - od pondelka do nedele o 17:55 na Dajto

 

Komentáre ( 0)