Baby boom pokračuje. Hviezda kultového seriálu sa prvýkrát stane otcom

05. 05 2019 12:00 | nb
Šťastní budúci rodičia.
Šťastní budúci rodičia. Foto: Insatgram/sanctionedjohnnygalecki

Herec a jeho o 22 rokov mlašia polovička sa tešia na bábätko.

Hviezda kultového seriálu Teória veľkého tresku, Johnny Galecki alias vedec Leonard, sa prvýkrát stane otcom. Sympaťákovi, ktorý už dlho túžil po rodine, sa tak splnil sen. S o 22 rokov mladšou priateľkou Alainou Meyer oznámili príchod prvého potomka na Instagrame.

"S obrovskou radosťou oznamujeme, že čoskoro privítame do tohto šialeného a úžasného sveta jedného malého človiečika," napísal Johny v komentári a poslal jasnú správu novinárom. "Prosíme vás, aby ste počas tohto výnimočného obdobia rešpektovali súkromie nás aj našich rodín," dodal.

Páru zagratulovali tisícky fanúšikov aj množstvo Johnnyho kolegov. Príspevok okomentovala aj Alaina. "Tak veľmi sa teším na našu novú etapu. Budeš ten najlepší otec."

Galecki bol roky vo vzťahu s kolegyňou Kaley Cuoco, s ktorou hrali dvojicu aj v seriáli. Okrem dvoch ich seriálových svadieb k tej skutočnej nikdy nedošlo, aj po rozchode však ostali priateľmi. Kaley je dnes šťastne vydatá, Johnny sa už teší na prvé dieťa s Alainou a doslova žiari šťastím.

Zdroj: Instagram/sanctionedjohnnygalecki

Komentáre ( 0)