Kráska z Mŕtveho bodu a Thora: Fešáka z Twilightu vymenila za ďalšieho kolegu

22. 04 2019 09:00 | jt
Mŕtvy bod
Mŕtvy bod Foto: Warner Bros.
Mŕtvy bod
Mŕtvy bod
Mŕtvy bod

Je tetovanie seriálovej Jane Doe po celom tele pravé? Toto musíte vedieť o drsnej kráske z Mŕtveho bodu.

Americkú herečku Jaimie Alexander môžete poznať z filmu Thor, kde si zahrala rolu Lady Sif a najnovšie sa objavuje v akčnom seriáli Mŕtvy bod na obrazovkách televízie Dajto, kde hrá tiež bojovníčku.

Jaimie prezradila, že v oboch úlohách síce bojuje, ale úplne iným spôsobom. Jej rola Lady Sif v Thorovi sa pohybuje s gráciou, vznešene a prejavuje sa veľkými gestami, zatiaľ čo Jane Doe v Mŕtvom bode je značne brutálna, rýchla a realistická.

TIP: Zranenie na nakrúcaní Mŕtveho bodu. Seriálová kráska si zlomila nos

Mŕtvy bod
Foto: Warner Bros.
 


Ak aj vás zaujíma, či je tetovanie seriálovej Jane po celom tele pravé, sklameme vás. Maskérom trvalo sedem a pol hodiny nakresliť Jaimie tetovanie po celom tele. Našťastie, keď je herečka oblečená, sú jej vidieť len časti tetovania a ich nakreslenie netrvá až tak dlho. Dokonca má svojich vlastných deväť tetovaní, ktoré maskéri zakomponovali do jej seriálovej úlohy.


Čo sa týka herečkinho súkromia, od roku 2012 chodila s hereckým kolegom Petrom Facinellim, s ktorým sa v marci 2015 zasnúbila, vo februári 2016 však ohlásili rozchod. Vraj na seba kvôli množstvu pracovných a rodinných záväzkov nemali čas a nestíhali si ani naplánovať svadbu. Facinelliho preslávila upírska sága Twilight, má už za sebou manželstvo s herečkou Jennie Garth, alias Kelly z kultového seriálu Beverly Hills 90210, s ktorou má tri dcéry.

Aktuálne Jaimie randí s príťažlivým hercom Tomom Pelphreyom, s ktorým ju spája aj láska k cvičeniu a posilňovaniu.

Zdroj: Instagram/JamieAlexander

Veľkonočný maratón seriálu Mŕtvy bod pokračuje až do utorka každý večer o 20:15 na Dajto!

Pozrite si v upútavke, čo vás čaká dnes večer.

 

Komentáre ( 0)