Plánuje si potetovať každý kúsok kože! Neuveríte, čím sa živí

31. 01 2019 13:15 | pet
Sylvain Helaine
Sylvain Helaine Foto: Profimedia.sk

Prvé tetovanie si dal spraviť iba pred šiestimi rokmi.

Sylvain Helaine je rodený Francúz, má 33 rokov a žije v Londýne. Na ulici ho určite neprehliadnete, pretože je potetovaný od hlavy po päty. Prvé tetovanie si dal spraviť iba pred 6 rokmi a v súčasnosti má potetovaný takmer celý povrch tela.

"Tetovania sú mojou vášňou a skončím s tým až vtedy, keď budem mať pokryté kompletne celé telo," vyjadril sa pre Barcroft TV. K tomuto cieľu sa blíži veľmi rýchlo, na jeho koži nájdete už iba minimum "nepoškvrnených" miest.

Okrem vzhľadu je zaujímavé aj Sylvainovo povolanie. Je totiž učiteľom na základnej škole. Prekvapivo so svojím výzorom nemá pri deťoch takmer nijaký problém: "Skôr ich prekvapuje to, že ich učí muž a nie žena. Samozrejme, niektoré menšie deti sa ma v prvom okamihu zľaknú, ale po pár minútach je to už fajn."

Učeniu sa venuje už desať rokov, pracoval aj ako inštruktor bojových umení. V súčasnosti delí svoj čas medzi školu, modeling a snaži sa rozbehnúť kariéru komika. Jeho prvoradým cieľom však zostáva vzdelávanie detí: "Najviac ma baví, že pomáham formovať mladých a ich myslenie. Snažím sa z nich vychovať lepších ľudí a pomôcť im urobiť svet krajším."

zdroj: instagram.com/freakyhoody

Komentáre ( 0)