Dajte otázky, Dajto odpovie! (apríl 2019)

30. 04 2019 12:45 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Leo: Budete na Dajto vysielať finále Ligy majstrov?
- Finále Ligy majstrov budeme v priamom prenose z Madridu vysielať na obrazovkách televízie Markíza. Na Dajto si zas budete môcť počas augusta vychutnať neoficiálny otvárací zápas novej sezóny Ligy Majstrov – finále Superpohára UEFA.

Táňa: Uvidíme na Dajto aj 2. sériu seriálu Mŕtvy bod? Ak áno, kedy?
- Slovenská premiéra II. aj III. série Mŕtveho bodu sa dostane na obrazovky Dajto už na jeseň tohto roku.

László: Dobrý večer, mám rád všetky tri stanice TV Markíza, preto by ma zaujímalo, kedy uvediete filmy ako Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, Husia koža alebo Kong: Ostrov lebiek. P. S. Dúfam, že uvidíme aj nejaké komédie v premiére. Váš verný divák.
- Máme pre Vás skvelú správu, dané filmy sa dostanú na obrazovky televízie Markíza v druhej polovici tohto roka. Aktuálne sa môžete tešiť na televízne premiéry filmov Americký ostreľovač alebo Lucy. :-)

Ema: Dobrý deň, chcela by som sa vám poďakovať za skvelé premiérové filmy, ktoré ste odvysielali cez veľkonočné sviatky. Užila som si Angry Birds vo filme, Susedia na odstreľ aj Inferno. Spomínali ste, že máte v pláne odvysielať okrem iného aj animovaný film Bociany, tak by som chcela vedieť, kedy približne zaradíte tento skvelý animák a tiež sa teším na film Lovci pokladov: Zvitky od Mŕtveho mora. Viem, že ste písali, že ich plánujete vysielať, tak by ste ma potešili, keby ste povedali, že približne kedy. Ďakujem vopred za odpoveď. Vaša verná fanúšička.
- V rámci premiérových filmov Vás potešíme už túto sobotu skvelou romantickou komédiou Popoluška zo supermarketu, v hlavnej úlohe s nestarnúcou Jennifer Lopez. Ostatné Vami spomínané filmy sa dostanú na obrazovky neskôr.

Miroslav: Plánujete pokračovanie seriálu Čierny zoznam?
- Áno, po II. a III. odvysielame rovno aj IV. premiérovú sériu, takže je sa na čo tešiť! :-)

Andy: Budete vysielať aj 2. a 3. sériu  seriálu Mŕtvy bod? Kedy budú pokračovať seriály NCIS, NCIS: Los Angeles a Kobra 11?
- Seriál Kobra 11 sa vráti na obrazovky v auguste tohto roka. Na jeseň sa môžete tešiť na pokračovanie seriálu Mŕtvy bod.

Simona: Dobrý deň, uvidíme na Dajto aj poslednú 12. sériu seriálu Teória veľkého tresku?
- Samozrejme, na Dajto určite odvysielame aj záverečnú 12. sériu tohto skvelého seriálu.

Monika: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či plánujete vysielať filmy ako V oku hurikánu (The Hurricane Heist), Jumanji: Vitajte v džungli (Jumanji: Welcome to the Jungle) alebo The Happytime Murders. Vopred ďakujem za odpoveď.
- Žiaľ, aktuálne tieto filmy neplánujeme do vysielania. Tešiť sa však môžete na mnohé iné premiérové filmy. :-)

Radovan: Zaujímalo by ma, či nebudete dávať francúzsku verziu šou Pevnosť Boyard?
- Budeme vysielať Pevnosť Boyard natočenú so slovenskou účasťou v roku 2017, tešiť sa na ňu môžete počas leta.

Peter: Dobrý deň Dajto, mal by som skôr technickú otázku. Prečo vysielate, resp. televízia Markíza niektoré filmy so zvukom Mono Stereo, v dnešnej dobe, kde stereo obsahuje mono kanály? Bolo tak napr. pri filme Mad Max, Maska atď. Nebolo by zlé to skontrolovať. Moje zariadenie je v poriadku, pri iných filmoch indikuje vo väčšine normálne stereo. Ďakujem.
- Tento problém sa týka len starších filmov, pri ktorých bol ešte dabing vyrobený v mono.

Ivana: Kedy na Dajto opäť uvidíme kultový film Utečenec?
- Film Utečenec sme vysielali na začiatku apríla, tešiť sa na neho môžete opäť budúci rok.

Terka: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neplánujete vysielať filmy Lego Batman, Husia koža, Krotitelia duchov (2016) alebo romantickú komédiu s Jennifer Lopez – Second Act. Za odpoveď vopred ďakujem a želám veľa úspechov do budúcnosti.
- Skvelú romantickú komédiu Second Act s Jennifer Lopez v hlavnej úlohe si môžete vychutnať už túto sobotu o 20:30 na TV Markíza pod názvom Popoluška zo supermarketu.  Animované Lego filmy taktiež plánujeme odvysielať. Počas letných mesiacov sa zas môžete tešiť na filmy ako napríklad Ninja Korytnačky 2 alebo Transformers: Posledný rytier.

Zuzka: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či plánujete zaradiť do vysielania celkom úspešný seriál Legends of Tomorrow, ktorý je dosť obľúbený aj na Slovensku? Ďakujem za odpoveď :)
- Žiaľ, daný seriál neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na mnohé iné premiérové seriály, napríklad V., VI., a VII. sériu seriálu Arrow. :-)

Patrik: Chcel by som sa vás opýtať, či budete niekedy vysielať súťaž Takešiho hrad?
- Žiaľ, tento typ šou zatiaľ neplánujeme vysielať.

Janík: Prečo nebudete vysielať Knight Ridera od začiatku, ale až od 4. série?
- Po aktuálnej 4. sérii odvysielame kultového Knight Ridera od úplne prvej časti prvej série až do poslednej časti poslednej série. :-)

Juraj: Dobrý deň, chcem sa spýtať, kedy budete vysielať seriál Mr. Bean? Už dávno sa to nevysielalo a bolo by načase. Ďakujem.
- Bohužiaľ, Mr. Beana aktuálne neplánujeme vysielať.

Peter: Dobrý deň, plánujete vysielať ME vo futbale do 21 rokov 2019? Ďakujem.
- Vzhľadom na to, že slovenský tím sa nekvalifikoval do tohto turnaja, ho vysielať neplánujeme.
 
Jakub: Dobrý deň, môžem sa opýtať, kedy budete vysielať 4. sériu seriálu Prvých 100? Ďakujem veľmi pekne.
- Premiéra IV. a V. série tohto seriálu sa dostane na obrazovky budúci rok.

Denisa: Budete niekedy dávať premiérové časti 5., 6. a 7. série seriálu Arrow?
- Seriál Arrow sa vráti na obrazovky v auguste tohto roka.

Julyus: V stredu 10. 4. 2019 ste večer vysielali film Agent bez minulosti s Mattom Damonom. Ten film mal predabovanú len 1. tretinu, ďalej už bol v pôvodnom znení, tzn. že v angličtine. Môžete mi prosím vás povedať prečo?!
- Daný problém nastal zrejme u Vášho operátora alebo v televíznom prijímači, film sme odvysielali kompletne so slovenským dabingom.

Andrej: Dobrý deň, mám veľmi rád vašu televíziu, vždy si prídem na svoje, čo sa týka filmov. Keďže ma zaujalo pár kriminálnych seriálov mexickej tvorby o obchodníkoch s drogami, by ma zaujímalo, či neuvažujete o nasadení seriálov z takéhoto prostredia. Ďakujem.
- Uvažujeme o mnohých seriáloch, určite sa v budúcnosti dočkáte aj seriálu s podobnou tematikou.

Peter: Uvidíme na Dajto v blízkej budúcnosti film Maska s Jimom Carreym?
- Samozrejme, tento film máme v našej akvizičnej knižnici a uvidíte ho koncom tohto roka.

Miroslava: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či budete vysielať Šou Billa Cosbyho?
- V rámci sitkomov vysielame hlavne naše overené a najobľúbenejšie tri značky a to Teória veľkého tresku, Dva a pol chlapa a Priatelia. Tento rok sa na obrazovky dostane aj seriál 2 baby na mizine alebo premiérové sitkomy ako Kevin si počká alebo Dr. Ken.  


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)