Dajte otázky, Dajto odpovie! (marec 2019)

29. 03 2019 09:40 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Juraj: Neplánujete vysielať seriály Po stopách duchov, Lovci prízrakov, Ženatý so záväzkami, či M*A*S*H?
- Žiaľ, spomínané seriály zatiaľ neplánujeme vysielať. Tento rok sa na Dajto môžete tešiť na seriály ako napríklad Lovci pokladov, Lovec zločincov a mnohé iné. Už od tohto pondelka, 1. apríla 2019, vás potešíme novými časťami XI. série seriálu Teória veľkého tresku.

Lenka: Dobrý deň, prosím, v akom poradí vysielate Priateľov v čase medzi 13.40 – 15.00? Tie časti nenasledujú za sebou, ale sú poprehadzované.
- V danom čase sú vysielané reprízové časti vášho obľúbeného seriálu. Avšak vo vysielacom čase medzi 16.00 a 17.00 nájdete tento kultový sitcom vždy v správnom poradí.

Andy: Kedy budete vysielať 5. a 6. sériu seriálu Arrow? Plánujete aj nové série Myšlienok vraha?
- Seriál Arrow s hlavným hrdinom v zelenom kostýme sa vráti na obrazovky Dajto presne na „zelený veľkonočný štvrtok“. Jeho premiérová 5. a 6. séria vás čaká budúci rok. Už teraz sa však môžete tešiť aj na veľkolepú premiéru seriálu Mŕtvy bod (Blindspot), ktorý prinesieme v podobe maratónu už počas veľkonočných sviatkov.

László: Prajem pekný deň, mám rád animované filmy, a preto sa vás chcem opýtať, na aké sa môžeme tešiť tento rok na staniciach skupiny Markíza? Mimochodom, ďakujem za výborné filmy Pobrežná hliadka, Stratený v džungli a Piata vlna. Dúfam, že budete naďalej pokračovať vo vysielaní takých skvelých premiérových filmov.
- Na veľkonočný piatok vás čaká na TV Markíza slovenská premiéra veľkého animovaného kinohitu s názvom Angry Birds vo filme. Rovnako sa môžete počas veľkonočných sviatkov tešiť aj na premiéru skvelého filmu Inferno, v ktorom si hlavnú úlohu zahral charizmatický Tom Hanks.

Mária: Dobrý deň, po skončení Teórie veľkého tresku pôjde tretíkrát odznova, alebo plánujete dať iný seriál?
- Aktuálne od pondelka budeme vysielať premiérovú XI. sériu tohto dnes už kultového sitcomu. Neskôr v tomto roku máme pripravenú aj premiéru záverečnej XII. série tohto seriálu a tešiť sa môžete aj na úplne nový seriál Mladý Sheldon, ktorý vychádza z tohto mimoriadne úspešného seriálu.

Adriana: Plánujete do vysielania zaradiť nový seriál Einstein, v ktorom hrá Tom Beck?
- Žiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať.

Rado: Budete ešte reprízovať film Hmla?
- Určite áno, na film Hmla sa môžete tešiť už v júni tohto roka.

Svaťa: Dobrý deň, budete 5. apríla 2019 vysielať zápas Švédsko vs. Slovensko?
- Áno, tento zápas budeme vysielať. Rovnako na obrazovkách televízie Dajto prinesieme v priamych prenosoch aj nasledujúce zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie – dvojzápas proti Nemecku (11. 4. a 13. 4.), dvojzápas proti Rakúsku (19. 4. a 20. 4.) a zápas proti Českej republike (26. 4.).

Roman: Zdravím, chcem sa opýtať, prečo zas opakujete seriály Priatelia či Dva a pol chlapa. Sú to fajné seriály, ale sú aj iné, ako napr. Tie roky sedemdesiate..., Alf, Perfektní príbuzní, Konečne zvoní. Budete tieto seriály vysielať? Ďakujem za odpoveď.
- Aktuálne od pondelka, 1. apríla 2019, prinesieme premiérové časti Teórie veľkého tresku, počas víkendových predpoludní si zas môžete vychutnávať sitcom Mike a Molly. Tento rok sa na Dajto môžete tešiť aj na ďalšie skvelé komediálne seriály ako 2 baby na mizine, či úplné novinky ako Kevin si počká či Dr. Ken.

Lubko: Dobrý deň, neplánujete zaradiť do vysielania seriály Lovci pokladov a Mušketieri? A tiež by som bol veľmi rád, keby ste odvysielali nový film Kniha džunglí. Viem, že tento film predáva Disney, od ktorého nenakupujete. Ale aj pred dvomi rokmi ste kúpili Môj kamoš obor, ktorý tiež distribuuje Disney. Tak snáď odpoviete, ďakujem.
- Z menovaných titulov sa môžete tešiť na seriál Lovci pokladov, ktorý sa dostane na obrazovky TV Dajto už v máji tohto roka.

Andrea: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či náhodou neplánujete odvysielať animované filme Lego Batman, Lego Ninjago alebo Zootropolis. Veľmi by ste ma potešili, keby ste odvysielali aspoň jeden z týchto troch. Ďakujem za odpoveď. Vaša verná fanúšička.
- V rámci animovaných filmov sa môžete aktuálne tešiť na veľkú televíznu premiéru kinohitu Angry Birds vo filme, ktorý prinesieme počas Veľkej noci na obrazovkách TV Markíza.

Matúš: Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy plánujete vysielať film Do útoku (Over the Top) z roku 1987? Ďakujem.
- Žiaľ, daný film v hlavnej úlohe so Sylvestrom Stallonem aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na iný film s touto akčnou megahviezdou, a to Späť do ringu, ktorý odvysielame na Dajto v stredu, 3. apríla 2019, o 20.15.

Juraj: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či budete vysielať nejaké filmy s Rowanom Atkinsonom? Alebo seriál Mr. Bean? Ďakujem.
- Už v apríli si môžete pozrieť skvelý film s vaším obľúbeným hercom – Johnny English sa vracia. Rovnako neskôr v tomto roku máme pripravenú aj komédiu Bean: Najväčšia filmová katastrofa.

Barbora: Dobrý deň, budete dávať aj ďalšie série seriálu Čierny zoznam?
- Áno, po premiérovej 3. sérii si budete môcť rovno vychutnať aj nasledujúcu 4. sériu vášho obľúbeného seriálu, takže sa rozhodne máte na čo tešiť! :-)

Ema: Prečo už nechodí Partička? Vždy ma to v sobotu večer zabavilo.
- Partička sa vráti na naše obrazovky už v máji tohto roku. Aktuálne sa môžete zabaviť pri reprízach relácie Kredenc, ktorú vysielame každý deň v doobedňajších hodinách.

Mirka: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či nemáte v pláne odvysielať úžasný seriál Chicago P.D.?
- Žiaľ, tento seriál zatiaľ neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na veľkolepú premiéru seriálu Mŕtvy bod, ktorého celú prvú sériu si budete môcť vychutnať na TV Dajto počas veľkonočných sviatkov.

Natália: Dobrý deň, plánujete počas roka odvysielať filmy Smrtiaci príliv (The Shallows) a Pasažieri (Passengers)? Oba sú z roku 2016. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Smrtiaci príliv si môžete vychutnať v slovenskej televíznej premiére na TV Markíza budúcu sobotu, teda 6. apríla 2019, o 20.30. Film Pasažieri sa dostane na obrazovky v druhej polovici tohto roka.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)