Dajte otázky, Dajto odpovie! (február 2019)

01. 03 2019 14:45 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Natália: Dobrý deň, plánujete odvysielať filmy Smrtiaci príliv (The Shallows) a Pasažieri (Passengers)?

Na film Smrtiaci príliv sa môžete tešiť už o mesiac na TV Markíza. Film Pasažieri sa dostane na obrazovky TV Markíza taktiež ešte tento rok.

Janík: V rubrike Otázky a odpovede ste mi odpovedali, že budete opakovať aj starého Knight Ridera s Davidom Hasselhoffom, ale vraj od 17. marca budete opäť vysielať seriál Knight Rider: Legenda sa vracia. Prečo?

Aktuálne ešte skutočne vysielame Knight Rider: Legenda sa vracia. Môžeme Vás ale potešiť informáciou, že po Veľkej noci sa v rovnakom čase cez víkendy objaví aj pôvodný seriál s Vašim obľúbeným Davidom Hasselhoffom v hlavnej úlohe.

Andrej: Plánujete vysielať Tomb Raider 2018?

Aktuálne sa môžete tešiť na vysielanie filmov Tomb Raider s Angelinou Jolie,  ktoré sa dostanú do vysielania koncom tohto roka. Z novších titulov ponúkneme už počas marca na obrazovkách TV Markíza veľké filmové premiéry ako napríklad Pobrežná hliadka (už túto sobotu od 20:30, film Stratený v džungli s hviezdnym Danielom Radcliffom (9. marca) alebo premiéru filmu Piata vlna (23. marca).

Marek: Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či budete v blízkej budúcnosti vysielať série I. – III. seriálu Kobra 11. Ďakujem.

Spomínané staršie série máme v pláne vysielať až v budúcom roku. Seriál Kobra 11 sa však vráti na obrazovky Dajto už počas leta 2019.

Martin: Chcel by som sa spýtať, kedy sa bude vysielať seriál Gotham – 3. séria. Za odpoveď ďakujem.

Divácky veľmi obľúbený seriál Gotham sa vráti v premiére 3. série na konci tohto roka, takže rozhodne je sa na čo tešiť! :-)

Andy: Kedy odvysielate nové série sitkomu Mama?

Žiaľ, k sitkomu Mama už nemáme zakúpené vysielacie práva. Komediálne seriály však môžete sledovať na obrazovkách Dajto každý pracovný deň od 11-tej až do 18-tej hodiny. Počas víkendov si zas môžete vychutnávať sitkom Mike a Molly a v máji sa dostane na naše obrazovky Správna dvojka s Matthewom Perrym. Tento rok sa môžete ešte tešiť napríklad aj na obľúbené 2 baby na mizine, alebo premiérové tituly ako Dr. Ken alebo Kevin Can Wait.

Matúš: Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budete vysielať relácie Slávici na ulici a Telecvoking? Ďakujem.

Slávici na ulici sa dostanú na obrazovky Dajto od júna tohto roka. Zatiaľ môžete sledovať každý pracovný deň v skorších ranných hodinách relácie ako Aj múdry schybí či Je to možné?!. Počas doobedia zas vysielame všetky epizódy obľúbeného Kredenca.

Petr: Kedy bude pokračovať seriál Černí baroni?

Seriál Černí baroni sa vráti na obrazovky Dajto budúci rok.

Michal: Neplánujete vysielať seriál Krok za krokom?

Kultový sitkom Krok za krokom plánujeme vysielať už počas tejto jari. O jeho presnom nasadení budeme včas informovať. :-)

Stano: Dobrý deň, prosím, budete vysielať niekedy v ranných hodinách aj reláciu JPP: Jožo Pročko pokúša?

Túto archívnu reláciu sme v ranných hodinách už vysielali a nevylučujeme, že sa k nej tento rok ešte vrátime.

Igor: Bude na Dajto futbal Champions League?

Na Dajto ponúkame v rámci Ligy majstrov reláciu s názvom Highlighty, ktorá sa vysiela vždy v každý jeden hrací deň tejto prestížnej futbalovej súťaže. Diváci uvidia sumár všetkých zápasov a prakticky každý jeden gól, ktorý padne v Lige majstrov. V rámci futbalu sa môžete tešiť na vysielanie finálového zápasu na Markíze alebo SuperPohára UEFA v auguste na Dajto.

Michal: Dobrý deň, plánujete tento rok vysielať aj 3. a 4. sériu skvelého seriálu Gotham? S vaším bravúrnym dabingom?

Sme radi, že sa Vám páči slovenský dabing, dávame si na ňom skutočne záležať. Premiérové časti seriálu Gotham sa dostanú na obrazovky koncom tohto roka.

Nitro: Dobrý deň, neplánujete odvysielať film Rýchlo a zbesilo 8?

Žiaľ, daný film aktuálne nemáme zaradený do vysielania. Tešiť sa však môžete na mnohé iné filmy, ktoré na Dajto ponúkame každý deň od 20:15. :-)

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)