Dajte otázky, Dajto odpovie! (január 2019)

31. 01 2019 16:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Andy: Prosím vás, nemôžete pridať na VOYO viac zahraničných seriálov, ako napríklad Čierny zoznam, Gotham, Mike a Molly, NCIS alebo NCIS: Los Angeles?
- Žiaľ, v prípade vami spomínaných seriálov nedisponujeme právami na ich šírenie prostredníctvom služby VOYO.

Terka: Milé Dajto, zaujímalo by ma, či neplánujete vy alebo TV Markíza uviesť animované filmy Ľadová sezóna alebo Mune - Strážca mesiaca. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Z animovaných filmov vás túto jar na Markíze čaká veľká premiéra filmu Angry Birds. Animované filmy alebo seriály nájdete na Markíze počas víkendových ranných a doobedňajších hodín.

Katarína: Plánujete niekedy vysielať aj druhú sériu seriálu Cestovatelia v čase?
- Na jeseň plánujeme odvysielať I. a premiérovú II. sériu seriálu Cestovatelia v čase. Napríklad už túto nedeľu začína na Dajto premiérová V. séria seriálu Mike a Molly. Okrem toho už túto jar sa môžete tešiť na premiéru II., III., a IV. série seriálu Čierny zoznam, premiérovú VIII. sériu seriálu NCIS: Los Angeles alebo premiérovú XI. sériu seriálu Teória veľkého tresku, takže rozhodne je sa na čo tešiť! :-)

Miroslav: Prečo dávate seriál Walker, texaský ranger od 7. série, a nie od 1. série? Plánujete vysielať cez deň akčné seriály namiesto sitcomov?
- Akčné seriály plánujeme vysielať počas víkendov, cez pracovné dni vysielame hlavne sitcomy ako Teória veľkého tresku, Dva a pol chlapa a Priatelia. Okrem seriálu Walker, texaský ranger sa od tohto víkendu môžete každú sobotu a nedeľu od 17.30 vždy v 3 častiach za sebou tešiť na jeden z najkvalitnejších akčných seriálov súčasnosti – NCIS: Los Angeles.

Janik: Aký seriál budete vysielať cez víkendy, keď skončí Knight Rider: Legenda sa vracia?
- Tešiť sa následne môžete na dnes už kultový pôvodný seriál Knight Rider s Davidom Hasselhoffom v hlavnej úlohe.

Matúš: Kedy budete vysielať Telecvoking a Slávici na ulici? Ďakujem.
- Aktuálne počas ranných hodín vysielame reprízy zábavných programov ako Aj múdry schybí, Je to možné?! alebo Kredenc. Je však možné, že počas leta dostanú priestor aj legendárni Slávici na ulici. :-)

Marián: Plánujete vysielať tento rok nejaký kvalitný seriál z produkcie Netflix alebo HBO? Odkúpite animovaný seriál pre dospelých Rick a Morty?
- Aktuálne to nemáme v pláne, už túto jar sa však môžete na obrazovkách Dajto tešiť na veľkú televíznu premiéru nesporne kvalitného akčného seriálu Mŕtvy bod (Blindspot), ktorý odvysielame v obľúbenej forme seriálového maratónu.

Peter: Zdravím, Dajto, vo väčšine majú ľudia radi horory, či už z kín alebo B-verzie. Venujete aspoň jeden deň v týždni hororovej kategórii? Ďakujem.
- V rámci hororov vás čaká napríklad Piraňa 3D v piatok, 15. februára 2019, tešiť sa však môžete napríklad aj na Nezvratný osud 4 a 5.

Erika: Budete ešte reprízovať film Tutanchamon?
- Áno, trilógiu Tutanchamon odvysielame na Dajto už v priebehu jari 2019. :-)

Marek: Dobrý deň prajem, chcel by som sa spýtať, kedy plánujete vysielať pokračovanie seriálu Prvých 100. Bude to niekedy teraz začiatkom roka? Ďakujem za odpoveď.
- Seriál Prvých 100 sa dostane do vysielania počas leta 2019. Aktuálne sa môžete tešiť na nové premiérové časti seriálu NCIS: Los Angeles vždy cez víkend podvečer, alebo na nové časti seriálu Čierny zoznam v nedeľu večer.

Miroslav: Dobrý deň, začal som prostredníctvom internetu sledovať seriál Prvých 100. Ako som zaznamenal, v tomto roku chcete vysielať 4. a 5. sériu. V akom mesiaci to pravdepodobne bude?
- Seriál Prvých 100 plánujeme vysielať počas júla 2019.

Jana: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či budete tento rok vysielať Komisára Rexa, presnejšie staršie rakúske časti?
- Komisára Rexa a jeho všetkých 8 rakúskych sérií máme v pláne vysielať na jeseň tohto roka.

Peter: Bude reprízovaný seriál Hra o život (Chosen)?
- Seriál Hra o život má aj III. premiérovú sériu, ktorú odvysielame na jeseň tohto roka. Rovnako odvysielame aj reprízové staršie série.

Nikita: Kedy uvidíme na Dajto Pevnosť Boyard?
- Pevnosť Boyard sa vráti na obrazovky Dajto počas tohto leta cez víkendové poobedia.

Dávid: Dobrý deň, mám rád seriál Medicopter 117. Chcel by som sa vás spýtať, kedy približne bude najbližšie vysielanie.
- Žiaľ, tento váš obľúbený seriál neplánujeme vysielať. Tešiť sa však na Dajto môžete na mnohé iné seriály, napríklad na Lovca zločincov, NCIS: New Orleans, Dobu prílivu alebo legendárneho Knighta Ridera.

Žofia: Dobrý deň, kedy plánujete vysielať seriál Myšlienky vraha?
- V rámci vynikajúceho seriálu Myšlienky vraha máme zakúpené aj premiérové série XII., XIII. a XIV., takže je sa na čo tešiť. Na obrazovky sa vráti opäť od mája tohto roka.

Matúš: Kedy plánujete vysielať nejaké filmy s Jackiem Chanom? Ďakujem.
- Plánujeme odvysielať napríklad trilógiu Križovatka smrti, Božská relikvia alebo film Fešák. Takže Jackieho Chana sa určite dočkáte! :-)

Peter: Dobrý deň, mám technickú otázku. Všimol som si, že na Skylinku je prvá slovenská audiostopa na TV Dajto vysielaná iba v mono zvuku. Prečo? Ďakujem.
- Preverili sme u nás interne kvalitu signálu, od nás je distribuovaný správne, rovnako aj Skylink ho šíri správne. Skontrolujte si preto určite nastavenia vášho televízneho alebo satelitného prijímača, problém bude zrejme na vašej strane.

Mirka: Kedy bude Spongebob v šortkách na Dajto?
- Žiaľ, na tento seriál už nemáme zakúpené vysielacie práva. Na Markíze počas víkendových ranných a doobedňajších hodín môžete aktuálne sledovať podobné seriály, ako napríklad Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho, Ďatel Woody, Zajac Bugs a priatelia, alebo animovaný seriál Scooby-Doo, ako sa máš? :-)

Milan: Zdravím Dajto, neplánujete odvysielať 3. sériu seriálu ZOO?
- Seriál ZOO plánujeme odvysielať ešte raz počas tohto leta. Jeho 3. sériu nemáme zakúpenú, ale tešiť sa môžete na mnohé iné nové, premiérove časti vašich obľúbených seriálov.

Alena: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je možné, že budúci Silvester na TV Markíza uvidíme opäť super české komédie ako Babovřesky a Kameňák. Plánujete ich ešte zaradiť do vysielania v najbližšom období?
- Počas jari sa na obrazovkách Markízy okrem vami spomínaných filmov môžete tešiť napríklad aj na veľkú televíznu premiéru seriálu Kameňák, ktorý bude vychádzať z filmovej predlohy.

Branislav: Bude odvysielaná 4. séria seriálu Hra o život (Chosen)?
- Seriál sa dočkal iba 3. sérií a premiéra záverečnej vás čaká na jeseň tohto roka.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)