Dajte otázky, Dajto odpovie! (október 2018)

31. 10 2018 13:25 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Andy: Budete vysielať aj 2. a 3. sériu Smrtonosnej zbrane (Lethal Weapon) s novým parťákom?
- Máme pre vás dobrú správu, budeme vysielať aj ďalšie, premiérové série vášho obľúbeného seriálu Smrtonosná zbraň. Do vysielania sa dostanú v budúcom roku. :-)

Mirka: Kedy uvidíme SpongeBob v šortkách, prosím?
- Žiaľ, vysielacie práva k tomuto seriálu nám už vypršali, tešiť sa však môžete na množstvo iných animovaných seriálov.

Ladislav: Kedy budete vysielať 4. sériu Prvých 100?
- Premiérovú 4. sériu seriálu Prvých 100 uvidíte počas budúceho leta. Zatiaľ sa môžete tešiť na premiérové časti seriálu Čierny zoznam, konkrétne na jeho 2., 3., a 4. sériu. :-)

László: Čítal som, že máte zakúpené filmy Strážcovia hrobky a Lovci pokladov: Zvitky z Mŕtveho mora. Zaujímalo by ma, kedy ich plánujete odvysielať? Tiež by som chcel vedieť, či plánujete znovu odvysielať seriál Lovci pokladov a Mušketieri, prípadne zakúpiť nové diely. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Akčný dobrodružný film Strážcovia hrobky uvidíte vo veľkej slovenskej premiére na Markíze, konkrétne v sobotu, 17. novembra 2018, o 20.30. Druhý zo spomínaných filmov sa dočká televíznej premiéry budúci rok. Seriál Lovci pokladov sa vráti počas vianočných sviatkov na Dajto, rovnako aj dobrodružný fantasy seriál Kronika rodu Shannara.

Barbora: Budete vysielať aj ostatné série seriálu Čierny zoznam?
- Áno, po 1. sérii vás čaká premiérová 2., 3., a rovnako aj 4. séria, takže naozaj sa je na čo tešiť. Okrem toho prinesieme aj premiérové časti seriálu Gotham, alebo úplne nový seriálový hit s názvom Blindspot alebo Mŕtvy bod.

Matúš: Chcem sa opýtať, či neplánujete reprízovať zápasy z MS v hokeji 1998-2000? Tieto zápasy sa nikde nedajú nájsť a veľmi rád by som si ich pozrel. Prípadne, nemohol by som si ich zakúpiť? Ďakujem.
- Žiaľ, dané MS v hokeji neplánujeme vysielať, nedisponujeme potrebnými vysielacími právami. Skúste sa obrátiť na Slovenský zväz ľadového hokeja a možno vám vyjdú v ústrety. :-)

Peter: Budete vysielať aj 2. sériu seriálu Cestovatelia v čase?
- Počas vianočných sviatkov si pripomenieme 1. sériu tohto historicko-dobrodružného seriálu a mame zakúpenú aj premiérovú 2. sériu, ktorú uvidíte počas Veľkej noci.

Marek: Uvidíme na Dajto zápasy Fortuna ligy?
- Žiaľ, zápasy Fortuna ligy už na obrazovkách televízie Dajto neuvidíte. Tešiť sa však môžete na pravidelný súhrn všetkých zápasov v rámci Ligy majstrov, teda počas každého jedného hracieho dňa uvidíte na Dajto o 23.00 program s názvom Liga majstrov: Highlighty, v ktorom uvidíte každý jeden gól, ktorý padol v rámci tejto najprestížnejšej futbalovej súťaže. Najbližšie sa objaví vo vysielaní v utorok, 6. novembra, a v stredu, 7. novembra.

Mária: Aké ďalšie sitcomy plánujete nasadiť do popoludňajšieho vysielania? Veľmi ma tento váš krok potešil.
- Okrem časom overených klasík ako Priatelia a Dva a pol chlapa aktuálne vysielame aj premiérové časti kultovej Teórie veľkého tresku. Z ďalších sitcomov sa na obrazovkách Dajto určite môžete tešiť na tituly ako Mike & Molly, 2 baby na mizine, Parťáci alebo Krok za krokom.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)