Dajte otázky, Dajto odpovie! (marec 2018)

01. 04 2018 13:35 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Janík Michal Matas: Neplánujete reprízovať relácie ako Telecvoking, O tri štart!, Je to možné?!, Sedem s.r.o, Hlavolamy, Pokušenie, či Bonzáčik?
- Zo spomínaných relácií budeme vysielať Je to možné?! s Jožom Pročkom. Na zábavu s Telecvokingom a O tri štart! sa môžete tešiť v budúcom roku.

Andy Gogo Goliáš: Kedy vrátite na obrazovky seriály NCIS: Los Angeles a New Orleans? Uvidíme na Dajto aj nové časti seriálov MacGyver, Flash, Legendy zajtrajška a Supergirl?
- NCIS: Los Angeles a New Orleans sa vrátia v priebehu jesene, ale už od soboty, 7. apríla 2018, sa môžete tešiť v sobotnom prime-time od 20.15 vždy na 3 časti pôvodného seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad a jeho novších sérií. V máji sa môžete tešiť na 3. sériu seriálu Arrow a následne aj na premiéru 4. série.

Peter Zubko: Ahoj, Dajto, budete vysielať na počesť 16. výročia vzniku kultového Resident Evil všetky časti tejto série, vrátane tej najnovšej? Ďakujem.
- Už vo štvrtok, 19. apríla 2018, o 23.15 sa môžete tešiť na film Resident Evil: Odveta, pričom zakúpené máme aj ďalšie filmy z tejto kultovej série.

Richard Imrišek: Budete vysielať aj ďalšie nové časti seriálu Škorpión?
- Škorpióna nahradia už onedlho premiérové časti obľúbeného akčného seriálu Arrow.

Freďo Dinis: Kedy uvidíme 3. sériu seriálu Gotham?
- Seriál Gotham sa vráti na obrazovky Dajto už túto jeseň, najskôr si pripomenieme úvodné dve série, na ktoré nadviaže premiéra 3. sezóny.

Veronika Močáryová: Kedy plánujete dávať 5. sériu Lovca zločincov?
- Záverečnú 5. sériu tohto seriálu plánujeme odvysielať už v máji 2018.

Filip Fábry: Nebudete vysielať Pevnosť Boyard z rokov 1991 a 1992? Rád by som si to pozrel.
- Staré časti Pevnosti Boyard už vysielať neplánujeme. Počas leta sa však môžete tešiť na nové časti z roku 2017 a uvidíte tiež dobrodružnú reality šou Ostrov, v rámci ktorej skupina Slovákov vycestovala na exotické Filipíny, aby sa pobila o finančnú výhru 100 000 eur.

Ľubomír Roth: Chcel by som sa opýtať, kedy budete vysielať pokračovanie seriálov Prvých 100 a Posledná loď?
- Oba spomínané seriály sa vrátia na obrazovky Dajto už od júna tohto roku. Okrem toho sa môžete tešiť napríklad aj na seriál ZOO.

Peter Velart: Dobrý deň, som veľký športový fanúšik. Budete vysielať MS v rugby, ktoré sa budú konať v roku 2019 v Japonsku? Už ste asi raz vysielali na TV Dajto rugby, a preto by ste ma veľmi potešili keby ste kúpili práva na tento šport. Ďakujem.
- Aktuálne je ešte priskoro hovoriť o danom evente. V každom prípade, mesiac apríl bude patriť športu, pretože na Dajto odvysielame až 7 hokejových zápasov našej národnej reprezentácie v rámci turnaja Euro Hockey Challenge. Úvodné dva zápasy proti Švédsku si budete môcť vychutnať už budúci štvrtok (5. 4.) a piatok (6. 4.) so začiatkom od 18.20. Okrem toho pokračujeme vo vysielaní Bundesligy, Fortuna ligy a v júni uvidíte na našich obrazovkách aj jeden z najprestížnejších tenisových turnajov vôbec – Roland Garros.

Vavrinec Žeňuch: Dobrý deň, patrím medzi fanúšikov herečky Kristen Bell, chcem sa spýtať či nebudete reprízovať seriál Veronika Marsová, resp. či neodvysielate rovnomenný film z roku 2014. Spomínaná herečka napr. účinkuje aj v komediálnom seriáli The Good Place... Budem vám vďačný, ak niečo od nej odvysielate. Ďakujem.
- Máme pre vás dobrú správu, seriál už síce neplánujeme vysielať, ale na aktuálny film s rovnakým názvom sa môžete tešiť koncom tohto roka.

Matúš: Zdravím, kedy budete vysielať filmy s Jackie Chanom - Súkromné očko, Blesk a trilógiu Jackie Chan: Superpoliš 1, 2, 3?
- Žiaľ, spomínané filmy aktuálne neplánujeme vysielať. Herecké umenie Jackieho Chana si však budete môcť vychutnať už v piatok, 27. apríla 2018, o 20.15 vo filme s názvom Zakázané kraľovstvo, kde si okrem neho zahral aj Jet Li

Lukáš Ondruš: Rád by som sa spýtal, či neplánujete niekedy vrátiť na obrazovky seriál Don Matteo?
- Bohužiaľ, daný seriál neplánujeme vysielať. Z európskej produkcie sa však môžete tešiť napríklad na ukrajinský kriminálny seriál Ňuchač. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)