Dajte otázky, Dajto odpovie! (január 2018)

31. 01 2018 14:30 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Budete vysielať 3. sériu seriálu Gotham? Ak áno, kedy?
- Máme pre vás dobrú správu, budeme vysielať aj premiérovú 3. sériu seriálu, prvé dve sme odvysielali špeciálne od Vianoc až do konca januára. Opätovné nasadenie seriálu aj s premiérovou 3. sériou vás čaká už túto jeseň.

Uvidíme na Dajto aj All Star Cup 2018?
- Žiaľ, spomínané športové podujatie neplánujeme vysielať. Potešíme vás však množstvom iných športových chuťoviek. Okrem nemeckej Bundesligy pribudnú do vysielania televízie Dajto od 11. marca 2018 zápasy našej najvyššej domácej futbalovej súťaže – Fortuna ligy. Odvysielame 10 posledných zápasov so 6 najlepšími klubmi z ligy. Okrem toho sa vrátia aj kvalifikačné zápasy našej národnej reprezentácie do 21 rokov, v piatok, 23. marca 2018, to bude zápas Albánsko – Slovensko a v utorok, 27. marca 2018, odveta Slovensko – Albánsko. Vo februári sa môžete tešiť aj na návrat Red Bull Air Race, konkrétne už v utorok, 13. februára 2018, si budete môcť pozrieť prvý záznam z pretekov v Abu Dhabi. Môžeme prezradiť, že športu v našom vysielaní pribudne aj v marci, podrobnosti prezradíme už čoskoro. :-)

Bude tento rok odvysielaný film alebo seriál Einstein s Tomom Beckom na Markíze alebo na Dajto?
- Žiaľ, tento titul neplánujeme vysielať.

Kedy uvidíme 6. sériu Upírskych denníkov?
- Na premiérovú 6. sériu Upírskych denníkov sa môžete tešiť od stredy, 14. februára 2018, o 23.55, avšak na obrazovkách televízie Doma.

Budete vysielať 4. sériu seriálu Prvých 100? Zaujímalo by ma tiež, či neplánujete vysielať film Deň prvý (1989)?
- Výborný seriál Prvých 100 sa vráti na obrazovky Dajto počas júla a augusta, nasadiť plánujeme aj premiérové časti.

Prečo ste nevysielali v repríze aj X. sériu Komisára Rexa? Neplánujete kúpiť nejaké nové seriály napríklad MacGyver 2016, Supergirl, Flash alebo Legendy zajtrajška?
- Aktuálne vysielame XI. a XII. sériu Komisára Rexa vždy cez víkend doobeda. Tento rok na jeseň sa dočkáte aj X. série. Nové seriály plánujeme zaradiť do vysielania už v marci, tešiť sa môžete napríklad na Križovatku smrti (Rush Hour) alebo Timeless.

Nebudete niekedy vysielať Tele Tele v skoršom čase?
- České zábavné relácie Tele Tele aj Mr. GS sa osvedčili ako ideálne nočné programy, ktoré divákov sprevádzajú až do skorého rána. V inom vysielacom čase ich ponúkať neplánujeme.

Chcem sa opýtať, či nechystáte reprízy Pevnosti Boyard. Prípadne aj francúzske časti.
- Plánujeme zreprízovať nové časti Pevnosti Boyard so slovenskou účasťou, ktoré boli vyrobené v roku 2017. Takže tento rok sa na Dajto určite dočkáte aj tejto legendárnej súťažnej šou.

Chcel by som sa opýtať ohľadom seriálu Lovec zločincov, či je možné odvysielať všetky časti cez víkend, ktoré boli v týždni, tak ako to bolo predtým.
- V súvislosti so seriálom Lovec zločincov vás potešíme informáciou, že už od utorka, 20. februára 2018, sa môžete tešiť na premiérové časti IV. a rovnako aj V. série. K víkendovým reprízam sa zatiaľ neplánujeme vrátiť, ale do budúcnosti nie je nič vylúčené. :-)

Dá sa pozrieť seriál Gotham v archíve?
- Žiaľ, v archíve tento seriál dostupný nie je. Tešiť sa však môžete na jeho opätovné nasadenie do vysielania Dajto aj s premiérovu III. sériou v druhej polovici tohto roka.

Mohli by ste odvysielať trilógiu Matrix?
- Veľmi radi, už od 9. februára 2018 sa môžete každý piatkový večer tešiť na túto legendárnu trilógiu. Okrem toho hneď po prvom filme Matrix v spomínaný piatok, 9. februára 2018, zaradíme tiež kultový sci-fi film Blade Runner.

Kedy budete vysielať 21. sériu Kobry 11?
- Premiérová séria Kobry 11 sa dostane na obrazovky Dajto v druhej polovici tohto roka. Staršie série vášho obľúbeného seriálu môžete pravidelne sledovať vždy od pondelka do piatka od 18.00 v dvoch častiach za sebou.

Budete vysielať 10. sériu seriálu Smallville?
- Žiaľ, daný seriál neplánujeme vysielať. Potešíme vás však sci-fi seriálmi ako Prvých 100, ZOO alebo Posledná loď.

Prečo ste prestali vysielať La Ligu a čo nové chystáte pre divákov?
- Španielsku ligu sme mali zakúpenú len na jednu sezónu. Aktuálne vysielame nemeckú Bundesligu, v marci sa vrátia kvalifikačné zápasy našej národnej reprezentácie do 21 rokov, a od februára sa môžete tešiť aj na Red Bull Air Race. Pribudnú aj dve veľké športové udalosti v rámci marca a mája, ktoré si však zatiaľ nechávame ako prekvapenie. :-)

Uvidíme na Dajto seriály Pobrežná hliadka a JAG?
- Dané seriály neplánujeme vysielať, tešiť sa však môžete na premiéru nového filmu Baywatch. :-)

Budete vysielať 3. a 4. sériu seriálu Škorpión?
- Aktuálne vysielame premiérovú 2. sériu Škorpióna, k ďalším sériám sa dostaneme až budúci rok.

Zdravím, chcem sa opýtať, kedy pôjdu nové časti Kobry 11 na Slovensku? Kedy budete vysielať z archívu Telecvoking? Ďakujem.
- Nové časti seriálu Kobra 11 sa dostanú na obrazovky na jeseň tohto roka.

Chcel by som sa spýtať, či nemáte v pláne odvysielať seriály Pod kupolou a Colony. Vopred ďakujem za odpoveď.
- Seriál Pod kupolou budeme vysielať v júli tohto roka, práva na Colony zatiaľ nemáme zakúpené.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)