26. 12 2017 15:00 | www.dajto.sk

Dajte otázky, Dajto odpovie! (december 2017)

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Laci Lipták: Budete vysielať ďalšie série seriálu Lovec zločincov?
- Áno, už začiatkom roka 2018 sa váš obľúbený seriál vráti na obrazovky Dajto s premiérou IV. a V. série, takže sa rozhodne máte na čo tešiť. Rovnako hneď na začiatku roka sa vráti premiérová II. séria seriálu Škorpión a premiérová XI. séria seriálu Myšlienky vraha.

Jaroslav Tačár: Dobrý deň, plánujete nejaké nové časti Dajto v pokri? Ďakujem za info.
- Aktuálne máme s týmto typom programu malú prestávku vo vysielaní, ale určite sa v roku 2018 vrátime aj s pokrovými reláciami.

Marek Mataj: Som fanúšik Bundesligy na Dajto. Sledujem ju každú sobotu. Prosím vás, podľa čoho vyberáte zápasy?
- Zápasy Bundesligy sa hrajú aj v piatok aj v sobotu o 18.30, ale tiež v nedeľu a niekedy aj v pondelok. V sobotu o 15.30 je v ponuke najväčšie množstvo zápasov a vyberáme si hlavne duely najpopulárnejších klubov ako Bayern Mníchov a Borussia Dortmund, alebo tímy, v ktorých hrajú naši slovenskí futbaloví hráči.

Pavol Černý: Kedy plánujete odvysielať nové časti NCIS - Námorný vyšetrovací úrad?
- Nové, premiérové časti seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad sa dostanú na obrazovky TV Markíza na jar 2018.

Andrej: Bude Dajto vysielať seriál Kronika rodu Shannara?
- Máme pre vás dobrú správu, už budúci rok sa dočkáte aj premiérovej II. série.

Miro: Dobrý deň, veľmi by ste ma potešili filmami ako Ace Ventura, Air Force One, Indiana Jones, Nie je čo stratiť. A prípadne aj seriálmi ako Harry a Hendersonovci, Alf...
- Počas sviatočného obdobia prinášame veľké množstvo filmových titulov, stačí si len vybrať – trilógia Pán prsteňov, Hulk, 2012, Múmia, Múmia sa vracia, Múmia: Hrob dračieho cisára, Mačacie zlato, a v posledný deň tohto roka to bude komediálna trilógia Bláznivá strela, Muži v čiernom 3 a mnoho iných kvalitných filmových kúskov.

Peter: Ako sa, prosím, volá pieseň z upútavky na Kobru 11?
- Pieseň pochádza z rovnakej krajiny ako samotný seriál – z Nemecka. :-) Ide o skupinu Guano Apes a pesničku Open Your Eyes.

Marek: Čo chystáte na rok 2018 v rámci športu?
- V roku 2018 pokračujeme hlavne s futbalovými ligami ako Bundesliga, od marca sa pridá aj naša najvyššia domáca Fortuna liga. Okrem toho máme práva na celý kvalifikačný cyklus našej futbalovej 21-tky. Z motoristických športov pokračujeme s projektom Red Bull Air Race a tešíme sa na najväčšie podujatia v rámci svetového boxu. :-)

Juraj Franc: Neplánujete vysielať aj nejaké kvalitné komediálne seriály?
- Plánujeme vysielať rovno to najkvalitnejšie na trhu a to sitcomy Dva a pol chlapa a Teória veľkého tresku. Už čoskoro! :-)

Patrik Dzúrik: Stále sľubujete premiérové série rozvysielaných seriálov, kedy sa ich konečne aj naozaj dočkáme?
- Už od pondelka, 8. januára 2018, sa na Dajto začína premiérová II. séria seriálu Gotham: Vojna gangov. Od soboty, 13. januára 2018, sa začína premiérová II. séria seriálu Škorpión. Od soboty, 27. januára 2018, sa môžete tešiť na premiéru XI. série seriálu Myšlienky vraha, aktuálne vysielame rovnako premiérovú X. sériu, vždy cez víkendy po 22. hodine. Takže premiérových seriálov vysielame naozaj dosť a bude ich ešte viac! :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.