Dajte otázky, Dajto odpovie! (október 2017)

31. 10 2017 14:30 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Andy Gogo Goliáš: Kedy plánujete pokračovať v sitcome Mama a v seriáloch Čierny zoznam a NCIS: New Orleans? Budete vysielať aj 22. sériu Kobry 11 okrem 21. série? Uvidíme na Dajto aj 4. a 5. sériu Lovca zločincov? Neplánujete reprízovať seriál Walker, texaský ranger?
- Vo vysielaní seriálu Mama budeme pokračovať začiatkom roka 2018. Čierny zoznam sa dostane na obrazovky televízie Dajto v lete 2018 a NCIS: New Orleans príde na rad koncom roka 2018. Čo sa týka obľúbenej Kobry 11 - plánujeme v budúcom roku odvysielať aj 22. sériu, už od utorka, 31. októbra, sa však na Markíze a Dajto môžete tešiť na premiéru 21. série. Lovec zločincov a jeho premiérové časti sa dostanú na obrazovky Dajto začiatkom budúceho roka. A napokon Walker, ten sa rovnako vráti budúci rok v celej svojej sile! :-)

Kristián Smolko: Pôjde na Dajto aj 2. séria Škorpióna?
- Štart premiérovej 2. série seriálu Škorpión je plánovaný začiatkom budúceho roka.

Broněk Matoušů: Kedy uvidíme na Dajto 4. – 8. sériu NCIS: Los Angeles?
- Aktuálne plánujeme vysielať premiérovú 7. sériu tohto seriálu, ešte pred ňou si však budete môcť vychutnať aj vami spomínané staršie sezóny.

Branko Bednár: Ahojte, prosím vás, aký song máte v najnovšej upútavke na filmy Hulk, Terminátor či Pán prsteňov?
- Zrejme máte na mysli pesničku Warriors od skupiny Imagine Dragons. :-)

Ivka Poláková: Uvidíme na Dajto aj 3. sériu ZOO?
- Seriál ZOO sa vráti na obrazovky Dajto v júni budúceho roka. O vysielacích právach na 3. sériu aktuálne rokujeme s distribútorom.

Viliam Dugas: Kedy dáte zápasy Fortuna ligy?
- Fortuna liga sa vráti na obrazovky Dajto už na jar 2018. Odvysielame posledných 10 najatraktívnejších zápasov z celej sezóny. Aktuálne si môžete každú sobotu vychutnávať nemeckú Bundesligu, konkrétne najbližšiu sobotu, 4. novembra, o 18.25 to bude hneď najväčšie derby medzi Borussiou Dortmund a Bayernom Mníchov. Okrem toho v utorok, 14. novembra, odvysielame zápas našej národnej futbalovej reprezentácie do 21 rokov proti Španielsku, s trošku neštandardným vysielacím časom od 21.45.

Dušan Turcsek: Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či plánujete odvysielať filmy od môjho obľúbeného herca, ktorým je Jean-Claude Van Damme.
- Veríme, že vás poteší informácia, že už vo štvrtok, 9. novembra, si môžete od 20.15 vychutnať legendárny akčný film Univerzálny vojak, v ktorom hlavnú úlohu stvárňuje práve váš obľúbený Jean-Claude Van Damme.

Barbora: Zaujímalo ma, kedy na Dajto budete vysielať nové časti seriálu Myšlienky vraha?
- Skôr, než sa nazdáte! :-) Už od soboty, 5. novembra, sa totiž na Dajto môžete tešiť na nové epizódy 10. série Myšlienok vraha a v budúcom roku na ňu hneď nadviažeme aj premiérovou 11. sériou.

Pavol: Neplánuje vysielať seriál Birminghamské gangy (orig. Peaky Blinders)?
- Žiaľ, tento seriál nemáme v pláne vysielať.

Matúš: Zdravím, kedy budete vysielať Slávici na ulici alebo Telecvoking? Ďakujem.
- Počas vianočných sviatkov pripravujeme do vysielania opätovne zábavnú šou Partička a rovnako aj staršie silvestrovské programy. Vami spomínané relácie plánujeme vysielať budúci rok v nočných hodinách.

Bbbb: To teraz budete dávať niektoré diely Teórie veľkého tresku v sobotu na Markíze a iné v pondelok na Dajto? Môžete to vysvetliť?
- Samozrejme, radi vám to vysvetlíme, na Dajto vysielame v pondelok reprízu sobotnej Teórie veľkého tresku z Markízy, takže ide o totožné epizódy. :-)

Filip Heinrich: Kedy v roku 2018 budú nové časti NCIS, o koľkej hodine sa bude vysielať?
- Nové časti seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad budete môcť sledovať na Markíze v poludňajších hodinách. Na NCIS: Los Angeles sa zas môžete tešiť na Dajto v podvečerných hodinách a NCIS: New Orleans sa dostane na obrazovky koncom budúceho roka.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)