Dajte otázky, Dajto odpovie! (jún 2017)

26. 06 2017 08:35 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Martin Hollý: Budete vysielať 6. sériu seriálu Upírske denníky?
- Na seriál Upírske denníky sa môžete od pondelka, 17. júla 2017, tešiť na obrazovkách televízie Doma, a to počnúc III. sériou. Na jeseň tohto roka sa dostaneme aj k vami spomínanej premiére VI. série, navyše budúci rok máme v pláne odvysielať aj nasledujúcu VII. sériu, takže je sa rozhodne na čo tešiť! :-)

Stanislav Orolin: Môžeme sa tešiť na ďalšie časti seriálu NCIS: Los Angeles?
- NCIS: Los Angeles si dopraje menšiu pauzu, ale na jeseň sa vráti v plnej zbroji aj s premiérovou VII. sériou. :-) Už oveľa skôr sa však môžete tešiť na seriál Lovec zločincov, z ktorého máme do vysielania pripravené aj premiérové série. :-)

Janík Matas: Chcem sa opýtať, či neplánujete vysielať seriály ako Pobrežná hliadka, JAG a Loď lásky?
- Žiaľ, tieto seriály zatiaľ neplánujeme vysielať. Aktuálne zo starších klasík vysielame napríklad seriál Odpadlík, a tešiť sa môžete aj na Dobu prílivu, či legendárneho Walkera, texaského rangera.

Zuzka Klementová: Budete vysielať film Star Trek 2?
- Tento film v najbližšom čase neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na množstvo iných sci-fi filmov, za všetky spomenieme napríklad tituly Kovboji a votrelci (3. júla), Počiatok (6. júla), Ja, legenda (11. júla), alebo legendárnu filmovú sériu o Batmanovi, ktorú budeme vysielať každú júlovú sobotu.

Ján Ďurcinka: Rád by som na vašej stanici videl seriál Criss Angel. Neplánujete vysielať série 5. – 8.?
- Bohužiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať.

Jeremy Lynch: Prečo ste neodvysielali 13. sériu Kobry 11?
- Kobra 11 dostala nový, lepší vysielací čas od 18.00 do 20.15 a tento rok sa dostaneme až k najnovším, premiérovým častiam.

Len Jaro: Dobrý deň, v diskusnom cykle „Dajte otázky, Dajto odpovie“ v mesiaci apríl som sa vás pýtal, kedy budete vysielať seriál Arrow a odpovedali ste mi, že v prvý júnový víkend. Podľa televízneho programu zverejneného na internete však ale vo vami povedanom čase má vaša TV stanica nasadený seriál NCIS: New Orleans. Ako to teda je s vysielaním seriálu Arrow? Ďakujem za vašu odpoveď a na tento seriál a jeho premiérové časti sa teším.
- Štart seriálu Arrow sa trošku oneskoril kvôli práve vysielanému futbalovému šampionátu z Poľska za účasti slovenskej reprezentácie. Arrow sa vrátil na obrazovky Dajto uplynulú sobotu (24. júna.) a v auguste sa môžete tešiť aj na premiérovú III. sériu. :-)

Martin Zachar: Rád by som sa opýtal, či nemáte v pláne odvysielať seriály Zajtrajšie noviny, Las Vegas: Kasíno alebo Alf?
- Žiaľ, tieto seriály aktuálne neplánujeme vysielať.

Dodo: Plánujete vysielať akčné filmy s Lorenzom Lamasom?
- Zatiaľ vysielame kultový seriál Odpadlík od utorka do piatka o 14.00, vždy v dvoch častiach za sebou. Nevylučujeme však, že nakúpime aj akčné filmy s vaším obľúbeným hercom.

Jožo: Neplánujete niekedy odvysielať všetky 3 hrané filmy Ninja korytnačky z 90-tych rokov so slovenským dabingom?
- Bohužiaľ, tieto už postaršie Ninja korytnačky neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na ich nové spracovanie, a to ešte tento rok. :-)

Andrej: Plánuje Dajto vysielať seriál Teen Wolf (Vlčie mláďa)?
- Tento seriál neplánujeme vysielať.

Adrián: Budú aj nové série seriálu Knight Rider?
- Plánujeme odvysielaš všetky 4 série s Davidom Hasselhoffom. Každú sobotu večer zas ponúkame nové spracovanie tohto kultového seriálu.

Pavol: Kedy sa môžeme tešiť na nové časti Kobry 11?
- Počas leta sa postupne dostaneme k novším sériám a na jeseň sú pripravené aj premiérové časti. :-)

EnoSat: Kedy na Dajto uvidíme 3. a 4. sériu Prvých 100?
- Seriál Prvých 100 začneme vysielať I. a II. sériou na konci júla a v auguste nadviažeme premiérovu III. sériou.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)