Dajte otázky, Dajto odpovie! (máj 2017)

30. 05 2017 12:30 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Vrána Zbyněk: Dobrý deň, budete vysielať všetky série seriálu Knight Rider?
- Legendárny seriál Knight Rider s Davidom Hasselhoffom v hlavnej úlohe sa vracia už od tohto utorka, 30. mája 2017, vždy v dvoch častiach za sebou od 16.00 na Dajto.

Martin Zachar: Rád by som sa opýtal, či nemáte v pláne odvysielať seriály Zajtrajšie noviny, Las Vegas: Kasíno alebo Alf?
- Žiaľ, ani jeden zo spomínaných seriálov aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na iné klasické seriály ako Doba prílivu alebo Nové dobrodružstvá Tequilu a Bonettiho.

Adrián Maršálka: Dobrý deň, budete ešte niekedy vysielať seriál Čarodejnice (Charmed)?
- Seriál Čarodejnice aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na premiérové epizódy seriálov ako Prvých 100, ZOO, Arrow a mnohé iné. :-)

Dávid Fuka: Budete vysielať MS vo futbale do 21 rokov aj na Markíza International?
- Žiaľ, máme zakúpené exkluzívne vysielacie práva výlučne pre územie Slovenskej republiky a Markiza International vysiela primárne mimo nej.

Ondriss Ondriss: Budete vysielať seriál Walker, texaský ranger v roku 2017?
- Chuck Norris sa momentálne vybral na letnú dovolenku, ale určite sa vráti oddýchnutý a v plnej sile neskôr v tomto roku. :-)

Peter Velart: Dobrý deň, budete vysielať ME 2017 v basketbale mužov?
- Bohužiaľ, tento športový event neplánujeme vysielať. Aktuálne sa môžete tešiť svetovú sériu adrenalínových leteckých pretekov Red Bull Air Race a na Majstrovstvá Európy futbalistov do 21 rokov v Poľsku.

Dominik Blaško: Odvysielate všetky reprízované série Kobry 11 na Dajto?
- Už od pondelka, 29. mája 2017, začíname mimoriadne obľúbený seriál Kobra 11 ponúkať v novom vysielacom čase od 18.00, a to počnúc 1. sériou až po najnovšie epizódy. Takže rozhodne je sa na čo tešiť! :-)

Milan: Prečo už nevysielate Formulu 1?
- Televízne práva na Formulu 1 vlastní iný vysielateľ. Na Dajto si však môžete vychutnávať svetovú sériu adrenalínových leteckých pretekov Red Bull Air Race, ktorá ja prezývaná ako Formula 1 vo vzduchu. :-)

Pavel Harich: Dobrý deň, neuvažujete o reprízovaní starších sitcomov, ktoré pred rokmi vysielala Markíza a mali skvelý dabing? Uvítal by som predovšetkým Perfektných príbuzných.
- Aktuálne zo starších sitcomov vysielame Priateľov na stanici Doma, a tešiť sa opäť môžete aj na Krok za krokom. Nevylučujeme však, že sa v blízkej dobe nevrátime aj k týmto vami spomínaným klasikám.

Andrej Vreštiak: Plánujete vysielať seriály ako Teen Wolf (Vlčie mláďa), II. sériu Kronika rodu Shannara alebo seriál American Gods (Americkí bohovia)?
- Jeden z vami spomínaných seriálov skutočne plánujeme zaradiť do vysielania, dajte sa prekvapiť, ktorý to bude. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)