30. 03 2017 15:30 | www.dajto.sk

Dajte otázky, Dajto odpovie! (marec 2017)

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Andy Gogo Goliáš: Zdravím, budete vysielať aj druhú sériu sitcomu Mama a neplánujete vysielať aj 2 baby na mizine od 1. série? Neviete stále povedať nič o novej 21. sérii Kobry 11? Bude po repríze 20. série? Alebo skôr? Ďakujem.
- Áno, samozrejme, budeme vysielať aj II. sériu sitcomu Mama, nová 21. séria Kobry 11 sa dostane do vysielania v druhej polovici tohto roka a na 2 baby na mizine sa môžete tešiť už od mája 2017 na TV Doma.

Lukáš Baník: Vlastníte aj online práva na Fortuna ligu?
- Žiaľ, online vysielacie práva na Fortuna ligu nevlastníme.

Sofia Hradecká: Kedy pôjde Prvých 100?
- Úvodné dve série, ako aj premiérová III. séria sa dostanú na obrazovky televízie Dajto už počas tohto leta.

Roman Debnár: Prečo ste neodvysielali 8. sériu NCIS: Los Angeles?
- Naposledy sme odvysielali premiérovú VII. sériu, určite sa však dočkáte aj premiéry VIII. série a to hneď na začiatku budúceho roka.

Jakub Řídky: Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či neplánujete vysielať zápasy Európskej ligy alebo Ligy majstrov?
- Žiaľ, zatiaľ neplánujeme vysielanie daných futbalových líg.

Dája Strakošová: Bude sa prosím vysielať opakovanie Farmy z Markízy aj na Dajto?
- Žiaľ, aktuálne neplánujeme vysielať reprízy Farmy na Dajto. Pozrieť si ich môžete vždy nasledujúci deň po premiére na Markíze (piatkové časti sa reprízujú až v pondelok popoludní). Kedykoľvek si ich však môžete vychutnať v našom Videoarchíve (http://videoarchiv.markiza.sk/video/farma/cele-epizody-8-seria), necenzurovanú režisérsku verziu tejto obľúbenej reality šou, plnú scén, ktoré sa nedostali do televízneho vysielania, nájdete exkluzívne v ponuke platenej služby VOYO (http://voyo.markiza.sk/nase-show/24918-farma-8-necenzurovana-reziserska-verzia).

Peter Zubko: V poslednom čase boli na Dajto odvysielané kultové filmy z 80-tych rokov so slovenským dabingom, ako Sliz, Vec, Highlander, Freddyho smrť - Posledná nočná mora atď. Plánujete odvysielať aj pokračovania, prípadne aj iné filmy, ktoré sme doteraz nepočuli so slovenským dabingom?
- Z kultových starších titulov pripravujeme do vysielania legendárny seriál Knight Rider.

Denis Kurek: Ahoj Dajto! :-) Nechystáte sa v budúcnosti vysielať nejakú sériu American Ninja Warrior?
- Aktuálne neplánujeme vysielať takýto typ programov, ale sa môžete sa na podobnú, avšak lokálnu slovenskú šou tešiť ešte tento rok na Markíze. Nechajte sa prekvapiť! :-)

Dominik Čop: Kedy bude 2. a 3. séria Gothamu?
- Tento skvelý komiksový seriál sa dostane na obrazovky Dajto na konci tohto roka, nadviažeme aj premiérovými časťami.

Matúš Labaš: Zdravím, chcem sa opýtať, aké relácie z archívu plánujete vysielať v tomto roku? Napr. Slávici na ulici alebo Telecvoking. Ďakujem.
Aktuálne počas ranného vysielania v pracovných dňoch môžete sledovať reláciu Aj múdry schybí a cez víkendy 112-ku. Určite sa však časom dostane aj na vami spomínané formáty.

Michaela Vaľková: Dobrý deň. Budete niekedy vysielať seriál Teen Wolf?
- Žiaľ, tento seriál aktuálne nemáme v pláne vysielať. Potešíme vás ale inými premiérovými seriálmi ako napríklad Posledná loď, I. aj II. séria budú odvysielané naraz počas veľkonočných sviatkov. V máji 2017 príde na obrazovky Arrow s II. a III. premiérovou sériou. V júni 2017 sa vráti Nikita s III. a IV. premiérovou sezónou. A od 22. apríla sa budete každú sobotu stretávať s novou verziou legendárneho seriálu Knight Rider z roku 2008 pod názvom Knight Rider: Legenda sa vracia.

Veronika Strelcová: Plánujete zaradiť do vysielacieho času seriál The Beast Master - Pán zverov?
- Aktuálne neplánujeme vysielanie tohto seriálu. Tešiť sa však môžete na oveľa modernejšie spracovanie témy zdivených zvierat v seriáli ZOO, ktorého sa dočkáte ešte tento rok, vrátane premiérovej II. série.

Peter Macko: Dobrý deň. Chystá sa skupina Markíza kúpiť práva na Formulu 1?
- Žiaľ, práva na Formulu 1 vlastní iný vysielateľ.

Pánková Ružena: Predplácam si VOYO aj z toho dôvodu, aby som mohla sledovať futbalové zápasy a zakaždým má naštve, keď miesto priameho prenosu tam vidím upozornenie o dákej licencii. Robte s tým niečo, lebo asi zvážim predplácanie na ďalšie obdobie.
- Táto situácia sa týka iba zápasov domácej Fortuna ligy. Zápasy našej národnej reprezentácie, ako aj iné športové podujatia si môžete bez problémov vychutnávať aj na VOYO.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.