30. 11 2016 15:30 | www.dajto.sk

Dajte otázky, Dajto odpovie! (november 2016)

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Milan Valach: Plánujete vysielať po novom roku filmy zo série Rýchlo a zbesilo?
- Filmy zo série Rýchlo a zbesilo zaradíme do vysielania už od februára 2017.

Janko Katreniak: Neplánujete sa v budúcom roku viac venovať na vašej stanici motošportu?
- V rámci motošportu vás môžeme potešiť novinkou, ktorú budeme vysielať v budúcom roku – jedinečnou leteckou šou Red Bull Air Race, o ktorej sa zvykne hovoriť aj ako o pretekoch Formuly 1 vo vzduchu. Ďalšie projekty sú zatiaľ v štádiu rokovaní.

Peter Zubko: Dobrý deň, kultová séria hororov s názvom Halloween s Jamie Lee Curtis oslavuje 20 výročie. Neodvysielate túto sériu aj na TV Dajto?
- Žiaľ, túto sériu hororov nemáme aktuálne zakúpenú. Tešiť sa však môžete na mnohé iné kultové hororové série, ako napríklad Nezvratný osud.

Ria Guldanová: Kedy budete vysielať 3. sériu seriálu Prvých 100?
- Premiéra III. série tohto skvelého seriálu sa dostane na obrazovky Dajto počas leta 2017.

Kristína Petrusová: Dobrý večer, kedy budete dávať Kobru 11 s Benom Jägerom (Tom Beck)?
- Od decembra budeme na Dajto vysielať seriál Kobra 11 opäť od I. série. Máte sa teda na čo tešiť! :-)

Markéta Nováková: Kedy sa diváci môžu tešiť na niektorý zo seriálov a filmov, ktoré ste na vašich kanáloch kedysi vysielali: Cesta E9, Jonny Zero, Smith, Uzavretý prípad, V krajine zázrakov, britský film Brianova pieseň, Čierna smrť a ďalšie?
- Žiaľ, na vami spomínané filmy nemáme aktuálne zakúpené vysielacie práva. Tešiť sa však môžete na veľký počet premiérových častí ďalších premiérových seriálov ako napríklad Arrow III., The Last Ship I. a II., Gotham I. a II., Myšlienky vraha X. a XI. a mnohé iné.

Charlie Maky: Kedy na Dajto uvidíme film Muž z ocele?
- Na Markíze si tento kinohit môžete v premiére vychutnať už v sobotu, 10. decembra, o 20.30 - a na Dajto v repríze v utorok, 13. decembra, o 20.15.

Lukáš Faber: Zaujímalo by ma, či budete vysielať 2. sériu seriálu Bluf?
- Na budúci rok máme pre divákov pripravené viaceré prekvapenia, ešte je však priskoro ich konkretizovať. :-)

Peter: Budete vysielať sci-fi seriál Na hranici skutočnosti?
- Žiaľ, tento seriál nemáme zakúpený. Tešiť sa však môžete na iné sci-fi seriály ako napríklad Ľudia zajtrajška, Revolúcia, Prvých 100 alebo The Last Ship.

Marián: Plánujete do vysielania zaradiť komédiu Muž s dvoma mozgami?
- Žiaľ, túto komédiu neplánujeme do vysielania. Komediálny žáner je však v našej programovej štruktúre bohato zastúpený.

Lucia: Budete na Dajto vysielať seriál Uzavretý prípad?
- Uzavretý prípad neplánujeme vysielať. Počas celého dňa však ponúkame množstvo iných, rovnako skvelých akčných seriálov. Veríme, že si vyberiete! :-)

Ľubomír: Neplánujete vysielať seriály ako Knihovníci, Posledná loď alebo Knight Rider?
- Máme pre Vás skvelé správy, všetky tri spomínané seriály sa dostanú na obrazovky v prvej polovici budúceho roka. Jeden z nich dokonca už v marci 2017.

Rudo: Dá sa u vás pozrieť seriál NCIS: Los Angeles aj online?
- Žiaľ, nie je to možné. Seriál NCIS: Los Angeles môžete sledovať na Dajto v premiére každý deň od 18.05 a v repríze cez pracovné dni na obed.

Pavol Kmec: Čo pripravujete na obrazovkách TV Dajto na Vianoce a na Nový rok?
- TV Dajto pripravuje na Vianoce špeciálnu vysielaciu štruktúru. Počas 3 vianočných dní odvysielame všetky tri série kultového a divácky veľmi obľúbeného seriálu Pod kupolou. Medzi Vianocami a Silvestrom odvysielame všetkých 10 častí I. série seriálu Mušketieri, na ktorý v januári 2017 nadviažeme premiérovou II. sériou. Počas Vianoc tiež Dajto prinesie na obrazovky výber najlepších akčných klasík, aké si môžete predstaviť. A najväčšou lahôdkou bude špeciálny 3-dňový maratón skvelého premiérového seriálu Kronika rodu Shannara, ktorý odštartuje vo sviatok Troch kráľov – v piatok, 6. januára 2017. Takže Vianoce strávené v spoločnosti televízie Dajto budú určite stáť zato! :-)

Pavel Hrda: Budete vysielať MS klubov 2016 vo futbale?
- Žiaľ, tento futbalový turnaj neplánujeme vysielať. Aj počas decembra sa však môžete tešiť na ďalšie nedeľné zápasy Fortuna ligy, konkrétne hneď v nedeľu, 4. decembra, máme pôjde o najväčšie derby Slovan Bratislava – Spartak Trnava.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.