Tréning Jágrovho Kladna ohrozoval muž s nožom: „Všetkých vás rozrežem!“

16. 03 2018 06:45 | TVnoviny.sk
Tréning HC Rytíři Kladno narušil neznámy muž.
Tréning HC Rytíři Kladno narušil neznámy muž. Foto: reprofoto: YouTube, koláž: tvnoviny.sk

Muži zákona ho po komickej naháňačke na ľadovej ploche nakoniec úspešne spacifikovali.

Štvrtkový tréning českého hokejového klubu HC Rytíři Kladno, ktorý vlastní „hrajúci majiteľ“ Jaromír Jágr, narušil neznámy muž. Píše o tom internetový denník Vaše Kladno.

V hokejovom výstroji, s hokejkou a menom „Charlie“ na drese, si najskôr sadol za striedačky a s nožom v ruke pokrikoval na okolo sediacich školákov, ktorí sa prišli pozrieť na Jágra, že ich rozreže. Keď sa na ľade objavili hráči Kladna, pokračoval s vyhrážkami a vyzýval ich na pästný súboj. Na záver svojho „krátkeho programu“ vybehol na ľadovú plochu a ostreľoval pukmi zamestnancov klubu, ktorí sa starajú o ľad.


Na výzvy, aby opustil štadión nereagoval a názor nezmenil ani po príchode polície. Muži zákona ho po komickej naháňačke nakoniec úspešne spacifikovali.

Hovorca klubu informoval, že pri incidente sa nikto nezranil: „Ten človek nemal šancu dostať sa až k Jágrovi. Stredoškoláci ho totiž úplne obklopili a vyzeralo to, ako keby ho chránili,“ uviedol podľa portálu denníka Blesk Vít Herald, tlačový hovorca HC Rytíři Kladno.

Komentáre ( 0)