Hallo Moskau! Nemecký dôchodca sa vybral do Ruska na bizarnom vozidle

06. 06 2018 17:45 | TVnoviny.sk
Nemecký dôchodca a jeho čudný stroj.
Nemecký dôchodca a jeho čudný stroj. Foto: reprofoto: YouTube

Personál čerpacej stanice sa chvíľu obával, že z nezvyčajného stroja budú šľahať iskry, ale dedko im ukázal, že nič nehrozí.

Nemecký dôchodca sa vybral na futbalové MS v Rusku na čudnom vozidle pripomínajúcom traktor. Miesto vlečky za sebou ťahá ešte bizarnejší príbytok - drevený sud prerobený na karavan. Informuje o tom bieloruský portál abw.by.

Nemeckému dôchodcovi, ktorého vek odhadli na 70 rokov, robil na ceste spoločnosť aj psík. Spozorovali ho colníci na bielorusko-ruských hraniciach aj na čerpacej stanici. Personál sa chvíľu obával, že z nezvyčajného stroja budú šľahať iskry ale dedko im ukázal, že to nehrozí. S ľuďmi, ktorí ho stretli, sa dokonca aj ochotne odfotil.


Do Ruska sa na autách vybrali tisícky fanúšikov z celej Európy. Vyjde ich to lacnejšie, ako keby si mali kúpiť predražené letenky. Spomínaný dôchodca zašiel ešte ďalej, vďaka čomu ušetrí aj za ubytovanie.

V skupinovej fáze MS 2018 bude nemecký tím hrať proti Mexiku (17. júna, Moskva), Švédsku (23. júna v Soči) a Južnej Kórei (27. júna v Kazani). V prípade, že chce nemecký fanúšik vidieť všetky zápasy, má čo robiť, aby sa stihol presúvať medzi spomínanými mestami.

Komentáre ( 0)