Dajto odvysiela zápas AS Trenčín – MŠK Žilina

05. 05 2018 08:54 | TASR
AS Trenčín – MŠK Žilina
AS Trenčín – MŠK Žilina Foto: Dajto

Priamy prenos sa začína v nedeľu 6. mája o 15.15 h.

Futbalová Trnava sa v sobotu 5. mája môže dočkať majstrovských osláv, na ktoré čaká už 45 rokov. Domáci Spartak privíta v šlágri 8. kola nadstavbovej časti Fortuna v skupine o titul rivala DAC Dunajskú Stredu. Ak zverenci domáceho trénera Nestora El Maestra zvíťazia, zisk vytúženého titulu bude realitou. "Andelom" stačí i remíza v prípade, že Slovan Bratislava v repríze finále Slovenského pohára - Slovnaft Cupu nevyhrá v Ružomberku.

Trenčínu sa v nadstavbe doma nedarí, doma hostí obhajcu a túži zabrať. "Nevyberáme si, kde budeme hrať a proti komu. Chceme byť, čo najvyššie. Túžime si opäť vybojovať Európsku ligu. Veríme, že fanúšikovia nám pomôžu zabojovať o túto šancu," uviedol pre klubový web Jakub Paur.

Tento duel si budete môcť pozrieť aj na stanici Dajto. Priamy prenos sa začína v nedeľu 6. mája o 15.15 h.

 

Do tuhého ide aj v skupine o udržanie sa. Senica sa po 7. kole odlepila zo dna, na ktoré spadol Prešov. Ten v 8. kole v NTC Poprad hostí už zachránenú Podbrezovú. Senica doma privíta ViOn. Nitra v Zlatých Moravciach hostí Michalovce, ktoré sa v prípade úspechu môžu na súpera v tabuľke dotiahnuť na tri body a živiť tak šancu na baráž.


Komentáre ( 0)