Dajto odvysiela finále Slovnaft Cupu ŠK Slovan Bratislava vs. MFK Ružomberok

30. 04 2018 10:06 | Dajto
ŠK Slovan vs MFK Ružomberok.
ŠK Slovan vs MFK Ružomberok. Foto: Dajto

Priamy prenos sa začne v utorok 1. mája o 17:15. Zápas budeme streamovať na našich portáloch dajto.sk a tvnoviny.sk.

Bitka o slovenský pohár! Už v utorok sa rozhodne, kto vyhrá Slovnaft Cup a okrem trofeje sa bude môcť tešiť aj na Európsku ligu. Vo finále sa stretne Slovan Bratislava s MFK Ružomberok. Zápas sezóny si budete môcť pozrieť na stanici Dajto alebo priamo na našich portáloch tvnoviny.sk a dajto.sk

"Belasí" už zrejme titul nezískajú, majú však veľkú motiváciu zabojovať o čo najlepšie umiestnenie a tiež uspieť vo finále SP. V podobnej situácii je aj Ružomberok, ktorý by si výhrou zabezpečil účasť v pohárovej Európe.

Priamy prenos sa na Dajto začína v utorok 1. mája o 17:15.

 

Bude baráž o Európsku ligu?

Za istých okolností sa môže hrať aj play off o účasť v Európskej lige. Ak by finále vyhral Slovan Bratislava, a zároveň skončil vo Fortuna lige do tretieho miesta, baráž sa hrať bude.

Dôležité potom bude aj konečné umiestnenie ostatných klubov v tabuľke, keďže model zvýhodňuje vyššie postavené mužstvá (štvrtý bude hrať semifinále so siedmym a piaty so šiestym tímom tabuľky na domácom ihrisku).

Naopak, ak vyhrá finále MFK Ružomberok, ktorý je aktuálne šiesty, tak sa už s určitosťou play off zápasy o Európsku ligu hrať nebudú, keďže strata Liptákov na 3. miesto je štyri kolá pred koncom nadstavby 13-bodová.

Komentáre ( 0)