Dajto odvysiela zápas Spartak Trnava - MFK Ružomberok

14. 04 2018 08:07 | TASR
Spartak Trnava - MFK Ružomberok
Spartak Trnava - MFK Ružomberok Foto: Dajto

Výkop zápasu je naplánovaný na nedeľu 15. apríla o 14.45 h, priamy prenos sa začína o 10 minút skôr.

Futbalisti Spartaka Trnava nastúpia v nedeľňajšom zápase 5. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy 2017/2018 v skupine o titul proti MFK Ružomberok bez dvojice opôr. Pre päť žltých kariet budú lídrovi súťaže chýbať stopér Boris Godál a útočník Marvin Egho.

"Hovorili sme, že derby so Slovanom bude najťažší zápas sezóny, ale povedal by som, že najťažší krok nás čaká práve v dvojzápase s Ružomberkom. Najbližší zápas býva najhorší, hlavne čo sa týka mentálneho nastavenia. Ťažký krok sme spravili a ešte nás ťažké čakajú. Myslím si ale, že toto mužstvo celý rok ukazuje silu, dokáže preskakovať prekážky a týždeň čo týždeň presviedčame futbalovú verejnosť, že sme na prvom mieste zaslúžene," uviedol Godál pre portál trnavskyhlas.sk.

V rozhovore ďalej priznal, že v zime mal ponuku na prestup práve do Slovana. Rozhodol sa však neprijať ju. "Táto partia, čo je teraz v Spartaku, hrá so srdcom a s cieľom získať titul pre Trnavu. Už nám veľa nechýba. Viem, že som spravil dobre, že som tu zostal, už to treba len doklepnúť a zapísať sa do histórie," poznamenal Godál, ktorý pred príchodom do Trnavy hrával za Trenčín a Zaglebie Lubin.

Zápas Trnavy s Ružomberkom má na Štadióne Antona Malatinského úvodný výkop v nedeľu o 14.45 h. Tento duel si môžete pozrieť aj na stanici Dajto.

 

Komentáre ( 0)