Dajto odvysiela kvalifikačný zápas Španielsko U21 – Slovensko U21

13. 11 2017 10:00 | TV Dajto
U21 Kvalifikácia 2019: Španielsko 21 vs. Slovensko 21
U21 Kvalifikácia 2019: Španielsko 21 vs. Slovensko 21 Foto: TV Dajto

Priamy prenos sa začína v utorok, 14. novembra, o 21.45.

Slovenskú dvadsaťjednotku čaká v utorok 14. novembra v Španielsku ďalší kvalifikačný zápas o postup na ME 2019. „Sokolíci“ už majú prvé vzájomné meranie síl so Španielmi za sebou, keď im v októbri v Poprade podľahli vysoko 1:4.

Priamy prenos, ktorý sa začína o 21.45, môžete si ho pozrieť aj na stanici Dajto alebo priamo na našej stránke tvnoviny.sk.

 

„Prišiel som dobre naladený, veď v klube sa nám darí a túto pozitívnu náladu by som chcel preniesť aj sem do reprezentácie,“ citoval oficiálny web SFZ stredopoliara DAC Dunajská Streda Lukáša Čmelíka.

„Na zraze si teraz v rámci prípravy určite ešte rozoberieme ten domáci zápas, aby sme vedeli, čo v ňom bolo zlé a čo dobré. Skúsime sa na nich čo najlepšie pripraviť, ale určite to tam bude ešte o dosť ťažšie ako to bolo v Poprade, veď oni budú doma. No my urobíme maximum preto, aby sme odtiaľ odchádzali s priaznivým výsledkom. Jasné je, že budeme musieť mať loptu na svojich kopačkách častejšie a dlhšie ako v prvom súboji,“ dodal Čmelík.

„Na zraz som sa tešil. Máme pred sebou veľmi ťažkého súpera o čom sme sa presvedčili už u nás v Poprade. Budeme musieť pridať v aktivite, aby sme mali loptu častejšie na svojich kopačkách a súpera tým nepúšťali do šancí. Verím, že sa nám to aj podarí a uhráme lepší výsledok,“ uzavrel Nikolas Špalek z MŠK Žilina.

Komentáre ( 0)