09. 10 2017 14:55 | TV Dajto

Dajto odvysiela kvalifikačný zápas Slovensko U21 – Španielsko U21

Priamy prenos sa začína v utorok, 10. októbra, o 20.15!

U21 Kvalifikácia 2019: Slovensko 21 vs. Španielsko 21
U21 Kvalifikácia 2019: Slovensko 21 vs. Španielsko 21 Foto: TV Dajto

Slovenská dvadsaťjednotka sa vo svojom štvrtom zápase v kvalifikácii na EURO postaví proti najväčšiemu favoritovi zo skupiny - Španielsku. To doposiaľ odohralo len jeden zápas na pôde Estónska, ktoré zdolalo 1:0.

Tento duel si môžete pozrieť aj na stanici Dajto alebo priamo na našich stránkach tvnoviny.sk a dajto.sk. Priamy prenos sa začína v utorok, 10. októbra, o 20.15!

 

Zverenci trénera Pavla Hapala začali kvalifikáciu dvomi výhrami nad Estónskom a Severným Írskom. V ich spanilej jazde ich nečakane zastavil Island, keď mu mladí Slováci podľahli na ihrisku v Poprade 2:0.

Slovenský tím bude oproti predošlému duelu oslabený o kapitána Jakuba Hromadu, ktorý dostal po dvoch žltých kartách červenú a duel so severanmi nedohral. Dá sa očakávať, že proti favoritovi zápasu i celej skupiny zvolí tréner Pavel Hapal inú taktiku než na Island.

Jedna vec je, aký štýl zvolíme, no druhá je, čo nám umožnia Španieli. Sú veľmi kvalitní a silní s loptou. Očakávam, že budú kombinačne silní a možno nás dotlačia k hre na protiútoky. Uvidíme. Každý zápas sa začína od 0:0. Keď sme prehrali s Islandom, prečo by sme nemohli vyhrať nad Španielmi?“ položil si rečnícku otázku Hapal.

Španieli majú zatiaľ za sebou iba jeden zápas. Pred vyše mesiacom vyhrali v Estónsku 1:0 gólom Carlosa Solera zo 65. minúty. Slováci nastúpia proti rovnakému súperovi aj vo svojom ďalšom zápase kvalifikácie, ktorý je na programe 14. novembra.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.