25. 02 2017 09:00 | TASR

Dajto odvysiela zápas MFK Ružomberok – FO ŽP Šport Podbrezová

Priamy prenos sa začína v nedeľu, 26. februára, o 15.15!

FORTUNA LIGA: MFK Ružomberok vs. FO ŽP Podbrezová - v nedeľu, 26. februára, o 15.15!
FORTUNA LIGA: MFK Ružomberok vs. FO ŽP Podbrezová - v nedeľu, 26. februára, o 15.15! Foto: TV Dajto

V šlágri 21. kola futbalovej Fortuna ligy 2016/2017 sa úradujúci majster AS Trenčín predstaví na pôde bratislavského Slovana. Medzi oboma tímami je priepastný 13-bodový rozdiel - kým "belasým" patrí druhá priečka v tabuľke, zverenci trénera Martina Ševelu figurujú až na šiestom mieste a ich výkony sú ďaleko za očakávaniami.

Trnavský Spartak vzhľadom na výmenu trávnika na svojom štadióne odohrá duel so Senicou v Zlatých Moravciach. V jarnej ouvertúre "bílí andeli" nestačili na Michalovce, ktorým v utorok v NTC Poprad podľahli 0:2. Pokiaľ sa chcú zverenci trénera Miroslava Karhana ešte pokúsiť ponaháňať Podbrezovú so Slovanom, na ktorých zo štvrtej priečky strácajú deväť bodov, potrebujú v krajskom derby uspieť.

Vstup do jarnej časti nevyšiel MŠK Žilina. Suverénny ligový líder minulý víkend prekvapujúco podľahol Senici 0:2 a jeho náskok pred druhým Slovanom i treťou Podbrezovou sa zmenšil na deväť bodov. Po "výbuchu" na Záhorí čaká na tím Adriána Guľu pokus o reparát v nedeľňajšom domácom zápase so Zlatými Moravcami, ktoré v doterajšom priebehu ligy nazbierali len 16 bodov a v tabuľke sú desiate.

V ďalších zápasoch 21. kola Dunajská Streda privíta Tatran Prešov a MFK Ružomberok si v nedeľu pred kamerami TV Dajto zmeria sily s Podbrezovou. Priamy prenos sa začína o 15.15!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.