Súboj cti

01. 12 2018 07:40 | www.dajto.sk
Súboj cti
Súboj cti Foto: Universal Pictures

Zajali ho a predali do otroctva. Svoju česť a slobodu si bude musieť tvrdo vybojovať v krvavom súboji cti... Na život a na smrť!

(The Quest, Akčný film, 91', USA, 1995, Stereo, HD)
Réžia: Jean-Claude Van Damme
Hrajú: Jean-Claude Van Damme, Roger Moore, James Remar, Janet Gunn, Jack McGee, Aki Aleong, Abdel Qissi, Louis Mandylor, Chang Ching Peng Chaplin, Ryan Cutrona, Shane Meier, Matt Lyon, Jen Sung


Krátko nato, ako Newyorčan Christopher (Jean-Claude Van Damme) s priateľmi okradne miestneho mafiána, sa na úteku pred jeho zabijakmi omylom ocitne na lodi pašerákov zbraní. Chcú sa ho zbaviť, no pred smrťou v zuboch žralokov ho zachráni útok pirátov vedených elegantným lupičom Dobbsom (Roger Moore). Chris sa k nim pridá - v nádeji, že sa tak dostane späť do New Yorku. Dobbs ho však vysadí na siamskom ostrove, kde svoj lup predá starému zákazníkovi, majstrovi bojových umení Khaovi (Aki Aleong). Ten si všimne Chrisovu zdatnosť v bojovým umeniach a zaradí ho medzi svojich zverencov. Keď sa o pol roka neskôr Chris opäť stretne s Dobbsom, požiada ho, aby mu pomohol dostať sa do tibetského kláštora, kde sa má konať veľký turnaj v bojovom umení. Schádzajú sa naň zápasníci z celého sveta a hlavnou cenou má byť veľká socha draka z rýdzeho zlata. Dobbs súhlasí, ale keďže neverí v Chrisovo víťazstvo, vymyslí si vlastný plán, ako sa zlatej sošky zmocniť. A kým on pripravuje drzú lúpež, Chris sa súboj za súbojom prepracúva do finálového duelu, kde naňho čaká brutálny zabijak - mongolský bojovník Khan (Abdel Qissi)!

Sledujte v stredu, 19. decembra, o 20.15!

 

Komentáre ( 0)