07. 10 2017 09:40 | trinity

Izba mŕtvych

Experiment, ktorý mal dokázať, že nadprirodzeno existuje, ak v neho ľudia veria, bol úspešný. Lenže kto uverí... Zomrie!

Izba mŕtvych
Izba mŕtvych Foto: Warner Bros.

(The Apparition, Triler, 79', USA, 2011, Stereo, HD)
Réžia: Todd Lincoln
Hrajú: Ashley Greene, Tom Felton, Sebastian Stan, Julianna Guill, Luke Pasqualino, Suzanne Ford, Anna Clark, Marti Matulis, Rick Gomez


Pre atraktívnu Kelly (Ashley Greene) a jej priateľa Bena (Sebastian Stan) je možnosť nasťahovať sa do krásneho domu jej rodičov splneným snov, ktorý sa však krátko zmení na ukážkovú nočnú moru! Zrazu sa v ňom totiž začnú nevysvetliteľným spôsobom otvárať zamknuté dvere – bez toho, aby sa spustil bezpečnostný alarm -, svojvoľne sa presúvať nábytok a Kellyin šatník sa zmení na obrovské klbko zmotaných šiat prešpikované rozlámanými vešiakmi! Kelly čaká desivé odhalenie - že Ben sa pred pár rokmi zúčastnil paranormálneho experimentu, ktorý sa vymkol spod kontroly, v dôsledku čoho očividne čosi skrz-naskrz zlé prekročilo prah nášho sveta! A je to ešte horšie... Benov kamarát Patrick (Tom Felton), expert na nadprirodzené fenomény, totiž onen nešťastný experiment zopakoval – a všetko tým niekoľkonásobne zhoršil...!

Sledujte v sobotu, 28. októbra, o 0.00 a 3.25 – alebo v repríze v pondelok, 30. októbra, o 3.25!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.