30. 09 2017 09:50 | trinity

Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

Priority sú jasne stanovené: Získať lásku, poraziť všetkých jej diabolských expriateľov a... Užívať si zaslúžené víťazstvo!

Scott Pilgrim proti zvyšku sveta
Scott Pilgrim proti zvyšku sveta Foto: Universal Pictures

(Scott Pilgrim vs. the World, Komédia, 108', USA, 2010, Stereo, HD)
Réžia: Edgar Wright
Hrajú: Michael Cera, Mary Elizabeth Winstead, Kieran Culkin, Chris Evans, Ellen Wong, Anna Kendrick, Brandon Routh, Alison Pill, Mae Whitman, Brie Larson, Erik Knudsen, Clifton Collins Jr., Thomas Jane


Nemá síce žiadnu prácu, no o to viac šarmu. A okrem toho je Scott Pilgrim (Michael Cera), lebo o ňom je reč, tiež basákom úplne priemernej kapely so zaujímavým názvom Sex Bob-Omb – a zhodou okolností práve stretol dievča svojich snov! Jediné, čo stojí medzi ním a krásnou Ramonou (Mary Elizabeth Winstead), je jej sedem expriateľov, ktorí sa ani netaja tým, že si ho v dohľadnom čase mienia poriadne podať! A to by mohol byť naozaj problém, pretože hoci v hudbe sa Scott vyzná dokonale, s láskou mu to nikdy veľmi nešlo... Aj on má síce pár bývaliek, ktorým sa akosi stále nechce definitívne zmiznúť z jeho života, no s Ramonou sa naozaj nemôže porovnávať ani len vo sne. Jej ľúbostný život totiž v podstate nonstop kontroluje spoločenstvo jej expriateľov, ktoré je navyše zjavne odhodlané urobiť čokoľvek, len aby ho ako jej ďalšieho potenciálneho partnera čo najrýchlejšie odstránilo z cesty! Takže zakaždým, keď sa Scottovi podarí aspoň o čosi sa zblížiť s ženou jeho snov, súboje s jej bývalými, akoby vystrihnutými z tej najhoršej nočnej mory – počnúc rockerom vegetariánom a končiac až desivo identickými dvojičkami – sú stále častejšie a nebezpečnejšie! Takže je jasné, že ak naozaj chce získať Ramonu, bude musieť všetkých jej ex voľky-nevoľky poraziť. Lebo inak s ním určite bude amen!

Sledujte v sobotu, 21. októbra, o 0.00 – alebo v repríze v nedeľu, 22. októbra, o 2.50!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.