16. 09 2017 10:10 | trinity

Vlkolak

Keď je mesiac v splne, desivá prastará kliatba, ktorá mení človeka na brutálne krvilačnú vlčiu bytosť, ožíva...!

Vlkolak
Vlkolak

(The Wolfman, Dobrodružný triler, 99', USA, 2010, Stereo, HD)
Réžia: Joe Johnston
Hrajú: Benicio Del Toro, Emily Blunt, Anthony Hopkins, Hugo Weaving, Art Malik, Geraldine Chaplin, Simon Merrells, Gemma Whelan, Mario Marin-Borquez, Asa Butterfield, Cristina Contes, Malcolm Scates, Nicholas Day, Michael Cronin, David Sterne, David Schofield, Roger Frost


Keď jeho brat Ben (Simon Merrells) bez stopy zmizne, rozhodne sa Lawrence Talbot (Benicio Del Toro) po dlhých rokoch opäť vrátiť do rodného Blackmooru vo viktoriánskom Anglicku, aktuálne sužovanom tajomnou sériou mimoriadne brutálnych a krvavých vrážd. Relatívne chladné a frustrujúce zvítanie s otcom, Sirom Johnom (Anthony Hopkins), s ktorým sa dávno odcudzili, mu vynahradí stretnutie s pôvabnou Gwen (Emily Blunt), bratovou snúbenicou, ktorá mu pomôže dostať sa na správnu stopu. A tá prekvapivo vedie do jeho vlastnej, dávno cielene potlačenej minulosti! No a keď ho navyše napadne a pohryzie desivá beštia, na vlastnom tele spozná, že chýry o prastarej kliatbe, ktorá počas splnu mení človeka na vražednú vlčiu bytosť, sú bolestnou a riadne krvavou realitou! Aby zabránil ďalším vraždám a zachránil svoju novú lásku, musí nájsť diabolského netvora z blackmoorských lesov a nebojácne čeliť divokej beštii, ktorá drieme hlboko jeho vnútri...!


Čo možno neviete
Film je remakom rovnomennej hororovej klasiky z roku 1941 režiséra Georgea Waggnera, s Claudeom Rainsom a Lonom Chaneym Jr. v hlavných úlohách.

Sledujte v nedeľu, 8. októbra, o 2.05!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.