13. 05 2017 11:00 | trinity

Nové dobrodružstvá Tequilu a Bonettiho

Nová krajina, nový pes, nové výzvy... Rovnaký detektív a rovnaké posolstvo – zatočiť so zločinom!

Nové dobrodružstvá Tequilu a Bonettiho
Nové dobrodružstvá Tequilu a Bonettiho

(Tequila & Bonetti, Krimiseriál, 45´, Tal., 15. október 2000 – 17. december 2000, Stereo)
Hrajú: Jack Scalia, Alessia Marcuzzi, Cesare Bocci, Elda Alvigini, Stefano Masciarelli, Gianfranco Barra, Sergio Friscia, Milena Miconi, Simone Corrente, Giorgio Borghetti, Imma Piro


Sobota o cca 9.30 (Od 3. júna.)
Je to už pár rokov, čo sympatický policajný detektív Nico „Nick“ Bonetti (Jack Scalia) križoval ulice New York City vo svojom ružovom cadillacu, ktorý zdedil po svojom otcovi... Keď výstrel z jeho zbrane počas nešťastnej prestrelky pripravil o život sotva 12-ročnú dievčinku, poriadne to ním otriaslo. Aby sa úplne nezbláznil a mohol pokračovať vo svojej práci, potreboval urýchlene zmeniť pôsobisko, a tak na istý čas zakotvil v Los Angeles, kde sa jeho novým partnermi stali urastený, neuveriteľne lenivý exemplár bordeauxskej dogy menom Tequila, nadovšetko zbožňujúci pikantné burritá, a atraktívna poručíčka Angela Garcíová (Mariska Hargitay), ktorá vstúpila do policajných služieb po manželovej smrti (bol totiž policajt). O pár rokov neskôr opäť nastal čas na zmenu – a tak o čosi starší a skúsenejší, no stále rovnako šarmantný a svojský detektív Bonetti prijme novú výzvu a v rámci medzinárodného výmenného programu sa nechá preveliť... Do Ríma! No a pochopiteľne ani vo vlasti svojich predkov nebojuje s neprávosťou a zločinom úplne sám, ale s výdatnou pomocou dvoch nových partnerov – nového Tequilu, tentoraz kríženca vlčiaka a zlatého retrievera, a pôvabnej talianskej policajtky Fabiany Sassoovej (Alessia Marcuzzi)!


Čo možno neviete
Seriál je voľným remakom rovnomenného amerického krimiseriálu, v ktorom v roku 1992 hlavného ľudského hrdinu, detektíva Nica Bonettiho, stvárňoval taktiež Jack Scalia!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.