Parťáci II.

22. 12 2018 05:30 | trinity
Parťáci
Parťáci Foto: Sony Pictures

Hviezdy magazínu Plnou parou! intenzívne pracujú i randia, až sa im z kečky parí! :-) (resp. to skôr úspešne predstierajú...)

(Men at Work, Sitcom, 22´, USA, 24. máj 2012 – 12. marec 2014, Stereo)
Hrajú: Danny Masterson, Michael Cassidy, Adam Busch, Meredith Hagner, James Lesure, J.K. Simmons


Pondelok až piatok o 11.40
Štvorica najlepších priateľov, ktorým sa aj napriek tridsiatke na krku ešte celkom nepodarilo striasť zo seba posledné zvyšky puberty, pracuje spolu v jednej redakcii magazínu Plnou parou! Reportér Neal (Adam Busch) je jediným členom tohto svojrázneho kvarteta, ktorý má stálu priateľku – šéfovu dcéru Amy (Meredith Hagner) -, Gibbs (James Lesure) je fotograf, ktorému žiadna neodolá, spisovateľ Tyler (Michael Cassidy) je zase ten, vďaka ktorému má táto pestrofarebná partička aspoň akú-takú potuchu o štýle a kultúre... No a potom je tu ešte Milo (Danny Masterson), ktorý ostatným aktuálne spôsobuje vrásky na čele i srdci, pretože ho práve po rokoch odkopla priateľka a oni majú čo robiť, aby, ehm... Ho znova patrične vypiplali a vyzbrojili dobrými radami, tipmi a trikmi do života nezávislého nezadaného chlapa a spolu s ním sa obetavo vrhli do víru lákavého (no miestami i tak trochu desivého) nočného života! :-)


Kto je kto
Milo Foster (Danny Masterson)

Parťáci - Milo
Foto: Sony Pictures
 
Talentovaný reportér, ktorého pokojný – a spokojný – život sa prednedávnom rozsypal na tisíc márnych kúskov, keď ho opustila jeho dlhoročná priateľka Lisa (Amy Smart) a ktorého priatelia sa odvtedy zo všetkých síl snažia postaviť ho doslova za každú cenu znova na nohy. Ich metódy sú pritom občas skutočne neortodoxné a, rovnako ako ich slovník, občas – vlastne temer vždy - dokonca mládeži neprístupné!

Tyler Mitchell (Michael Cassidy)
Parťáci - Tyler
Foto: Sony Pictures
 
Dosť snobsky a možno až trošku príliš štýlovo pôsobiaci redaktor rubrík lifestyle a šoubiz magazínu Plnou parou! je pre tento džob ako stvorený – on totiž aj v súkromnom živote týmito témami doslova žije! Z toho tak nejako logicky vyplýva, že Tyler dobre vie, po čom ženy túžia – a rozhodne tiež vie, ako to využiť a vždy zaonačiť tak, aby u opačného pohlavia rýchlo a bezproblémovo „zabodoval“!

Neal Bradford (Adam Busch)
Parťáci - Neal
Foto: Sony Pictures
 
V magazíne Plnou parou! pracuje ako účtovník – a aj tak vyzerá... Len ťažko uveriť, že chlapík s takým neškodným výzorom – všednou tvárou, chatrnou postavou, staromódnym účesom, obstarožnými okuliarmi a otrasným „vestičkovým“ štýlom obliekania – je jediný z kamošov, ktorý má priateľku! Paradoxne to však jeho život vôbec nerobí ľahším, ale práve naopak – nekonečne ho komplikuje... Jeho ďalším problémom je, že je v podstate dosť hanblivý a rád má svoj pokoj a funguje v zažitých koľajach - čo je, žiaľ, v príkrom rozpore s faktom, že Jordan (J.K. Simmons), otec jeho priateľky Amy, je šéfom Full Steamu!

Amy Jordanová (Meredith Hagner)
Parťáci - Amy
Foto: Sony Pictures
 
Nealova priateľka a dcéra šéfa magazínu Plnou parou! je pôvabné, vždy dobre naladené a nekonečne veselé stvorenie, ktoré však chtiac-nechtiac svojmu priateľovi spôsobuje netušené problémy, keďže je - či už je práve prítomná alebo nie – vždy oným povestným „trecím momentom“ medzi nimi. A ešte čímsi svojmu trošku pribrzdenému priateľovi nechtiac komplikuje život, a síce svojou záľubou v poriadne drsných rečiach počas sexu – v tom, rovnako ako v temer všetkom ostatnom v jeho dosť nudnom a nezaujímavom živote, totiž Neal vôbec nie je doma...

Gibbs (James Lesure)
Parťáci - Gibbs
Foto: Sony Pictures
 
Podmienkou toho, aby bol ako fotograf úspešný, je mať (logicky) cit pre pekné veci – no a v kocke presne to možno aplikovať na jeho vzťah k ženám! V preklade to znamená asi toľko, že sa mu nielen vďaka jeho atraktívnemu vzhľadu, ale i jeho výnimočnému daru reči a pozitívnemu prístupu k... Hm, vlastne ku všetkému, darí pôsobiť na ženské pokolenie ako magnet!

Komentáre ( 0)