03. 02 2018 07:50 | trinity

Equalizer

Už nikdy nechcel byť mužom, ktorým bol kedysi... Lenže tvárou v tvár krutosti a nespravodlivosti nemá inú možnosť!

Equalizer
Equalizer Foto: Columbia Pictures

(The Equalizer, Akčný triler, 127', USA, 2014, Stereo, HD)
Réžia: Antoine Fuqua
Hrajú: Denzel Washington, Chloë Grace Moretz, Marton Csokas, Bill Pullman, Melissa Leo, David Meunier, Johnny Messner, Haley Bennett, Vladimír Kulich, Robert Wahlberg, David Harbour, Alex Veadov, Allen Maldonado


Nie je to tak dávno, čo bývalý agent špeciálnych jednotiek Robert McCall (Denzel Washington) fingoval svoju smrť, aby definitívne nechal za sebou svoju pohnutú minulosť, plnú násilia, bolesti a utrpenia, a začal ďaleko od svojho predošlého života a ťaživých spomienok s ním spojených nanovo. Vlastne... Nechce nič iné, len nikým nepoznaný viesť úplne obyčajný život v ústraní. Lenže keď svoj dobrovoľný zaslúžený odpočinok preruší, aby zachránil mladučkú Teri (Chloë Grace Moretz) zo spár brutálnej ruskej mafie, opäť sa v ňom s novou intenzitou prebudí ľahkým spánkom spiaci zmysel pre spravodlivosť. A tak každý, kto sa ocitne v neočakávaných ťažkostiach a nevie si rady... Každý, kto má pocit, že sa proti nemu sprisahal celý svet a nemá sa na koho obrátiť so žiadosťou o pomoc... Je u Roberta na správnej adrese. Je totiž Equalizer – muž, ktorý pomáha ľuďom v bezvýchodiskových situáciách... A spravodlivosti vylepšiť skóre.


Čo možno neviete
Film je voľným remakom rovnomenného amerického televízneho krimiseriálu z roku 1985, v ktorého hlavnej úlohe zažiaril britský herec Edward Woodward.

Sledujte v stredu, 21. februára, o 20.15!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.