11. 03 2017 09:40 | trinity

Vražedná hra

Život detektíva Alexa Crossa raz a navždy zmení stretnutie so sériovým vrahom prezývaným Picasso...

Vražedná hra
Vražedná hra Foto: Summit Entertainment

(Alex Cross, Akčný triler, 98', USA, 2012, Stereo, HD)
Réžia: Rob Cohen
Hrajú: Tyler Perry, Matthew Fox, Jean Reno, Rachel Nichols, Chad Lindberg, Giancarlo Esposito, Carmen Ejogo, Edward Burns, John C. McGinley, Ron Causey, Tim Holmes, Robert Graziosi, Janine Sarnowski, Werner Daehn


Detektívi z detroitského oddelenia vrážd nemôžu uveriť svojim očiam – pred nimi telá troch mŕtvych bodyguardov a ich na smrť umučenej zamestnávateľky, manažérky vplyvného priemyselného koncernu, a všetky stopy... Vedú k jedinému mužovi, ktorý má tento desivý krvavý kúpeľ na svedomí! Brutálny vrah (Matthew Fox), ktorého vďaka kresbe, čo zanechá na každom mieste činu, onedlho začnú prezývať Picasso, je sadistický sociopat, ktorý si ide tvrdo za svojím cieľom. Nezastaví sa, kým nesplní to, za čo dostal zaplatené – a na smolu všetkých zainteresovaných je pri prvých vraždách jeho cieľ ešte na hony vzdialený... Policajný psychológ, detektív Alex Cross (Tyler Perry), a jeho muži sa ako poľovnícki psi vydajú po stopách vraha. Cross zariskuje, urobí nesprávny ťah a... Túto chybu bude trpko ľutovať po zvyšok svojho života, pretože sa mu škaredo vypomstí – upriami tým totiž na seba šialencovu pozornosť!

Čo možno neviete
Detektív Alex Cross je hlavný hrdina knižnej série svetových bestsellerov Jamesa Pattersona – a rovnomenný triler je voľným pokračovaním filmovej série, ktorej predchádzali snímky Ako pavúk a Zberateľ bozkov.

Sledujte v utorok, 28. marca, o 20.15!


-1 komentárov
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.