09. 12 2017 01:35 | TVnoviny.sk

Zábrany nechajte za dverami. V Paríži otvorili prvú nudistickú reštauráciu

Reštaurácia otvorená zhruba pred mesiacom nasleduje príklad väčších miest ako Londýn, Melbourne či Tokio.

Už aj Parížania majú svoju nudistickú reštauráciu.
Už aj Parížania majú svoju nudistickú reštauráciu. Foto: Profimedia

Dvaja bývalí poisťovací agenti využili príležitosť a v krajine s reputáciou naturistickej dovolenkovej destinácie otvorili prvú reštauráciu, do ktorej je vstup v odeve zakázaný. Prevádzka O´Naturel sa nachádza v juhozápadnej časti Paríža a ponúka typické francúzske špeciality, vrátane homárov, foie gras či slimákov. Hostia musia okrem oblečenia nechať v šatni aj mobilné telefóny, aby sa žiadna chúlostivá snímka zvnútra podniku nedostala na verejnosť. 

Nudisti si môžu pochutnať na typických francúzskych pokrmoch.
Foto: Profimedia
 

Výhľadu dnu takisto zabraňujú aj veľké biele záclony a k dispozícii sú iba večere na rezervácie. Nudisti majú k dispozícii iba papuče, hoci ženy, tvoriace 40 percent klientely, si môžu nechať aj lodičky. O hygienu je postarené aj formou poťahov na stoličkách, ktoré sa po každom sedení vymieňajú. Hostia obľubujúci tento životný štýl si miesto pochvaľujú najmä teraz v zimných mesiacoch.

„Sedíme v srdci Paríža a jeme nahí. Je to ako na dovolenke , ale ešte lepšie,“ citoval Mail Online Yvesa Leclerca, prezidenta Francúzskej nudistickej federácie. Parížska reštaurácia otvorená zhruba pred mesiacom nasleduje príklad väčších miest ako Londýn, Melbourne či Tokio.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.