03. 08 2017 06:45 | TVnoviny.sk

Sexuálna diéta, ktorá prospeje každému manželskému páru

Podľa odborníka na vzťahy vo vás mesačná sexuálna abstinencia prebudí iskru na dlhý čas.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Ak už vo vašom manželstve alebo dlhoročnom vzťahu nie je taká vášeň ako kedysi, mali by ste skúsiť túto sexuálnu diétu. Určite si pomyslíte, čo je to za hlúposť, nemali by sme sa teda milovať častejšie? Nie.

Podľa odborníka na vzťahy Andrewa G. Marshalla, ktorý sa venuje vzťahovému poradenstvu viac ako 30 rokov a napísal 18 kníh o láske, vo vás mesačná sexuálna abstinencia prebudí iskru na dlhý čas. Ak sa na to s partnerom dáte, musíte diskutovať o svojich myšlienkach, pocitoch a reakciách na každú fázu abstinencie. Píše Daily Mail.

Prvý týždeň - len maznanie

Každý deň by ste mali stráviť desať minút maznaním. Ale nevinným. Ak by chcel jeden z partnerov zájsť ďalej, zastavte to.

Druhý týždeň - bozkávanie

Pokračujte v maznaní po desať minút každý deň, ale pridajte k nemu aj trochu bozkávania. Mnohé páry sa po čase akosi vyhýbajú vášnivému bozkávaniu, ale je to veľmi dôležitý prostriedok na vyjadrenie a prebudenie túžby.

Tretí týždeň - jemné hladenie

Rozšírte maznanie a bozkávanie aj o jemné dotýkanie. Používajte rôzne kusy lásky alebo perie a dajte partnerovi/partnerke spätnú väzbu, aby vedel/a, ako sa pri tom cítite a kde vám to robí dobre. Dovoľte, aby sa dotyk stal viac sexuálnym, ale pamätajte, že sex ešte neprichádza do úvahy.

Štvrtý týždeň - zopakujte si fázu, ktorá sa vám páčila najviac

Diskutujte o tom, čo ste sa za mesiac abstinencie o sebe naučili a uistite sa, že hovoríte o tom, čo by ste chceli robiť častejšie a čo zase nie.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.