13. 07 2017 11:15 | www.markiza.sk

Vychutnajte si DAJTO V TRIATLONE: The Championship 2017!

Krátko po polnoci zo štvrtka na piatok vás pobaví záznam jedného z najprestížnejších podujatí triatlonovej série v Šamoríne!

DAJTO V TRIATLONE: The Championship 2017
DAJTO V TRIATLONE: The Championship 2017 Foto: TV Dajto

Veľké veci sa môžu diať i v malej krajine. Hoci olympijské hry sú pre Slovensko asi iba rozprávkou, ktorá ostane snom... Naši športovci sa však môžu pripravovať i na podobné udalosti v nadštandardnom Centre olympijských športov x-bionic® sphere, 20 kilometrov od Bratislavy, na ľavom brehu Dunaja v šamorínskom Čilistove je rezort, ktorý svojim parametrami prekonal všetko, čo doteraz v strednej Európe existovalo.

Tretí jún 2017... Za dejisko majstrovstiev sveta Challenge Family Triathlon si čelní predstavitelia tohto prestížneho seriálu zvolili práve Šamorín - x-bionic® sphere ponúkol triatlonu dokonalé podmienky. Šamorín objal Challenge Family triathlon... A športovci mu to vrátili! Toto spojenie sa nemohlo skončiť inak, ako okamžitou láskou.

Vychutnajte si krátko po polnoci zo štvrtka na piatok záznam jedného z najprestížnejších podujatí triatlonovej série v Šamoríne, na ktorom sa stretla najsilnejšia triatlonová konkurencia zo sveta, vrátane olympijského víťaza Alistaira Brownleeho i slovenského šampióna Richarda Vargu!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.