16. 05 2017 06:30 | Alexandra Stahlová

Depresie! Fešný kapitán z Poslednej lode si berie oddychový čas...

Vážne zdravotné problémy prinútili šarmantného herca zatiahnuť núdzovú brzdu a vziať si nútené voľno...

Eric Dane ako kapitán Tom Chandler v Poslednej lodi
Eric Dane ako kapitán Tom Chandler v Poslednej lodi Foto: Warner Bros.

Zlá správa pre fanúšikov skvelého apokalyptického seriálu Posledná loď, ktorého prvé dve série v apríli v premiérovom SERIÁLOVOM MARATÓNE odvysielala televízia Dajto... Sympaťák Eric Dane, ktorý v ňom stvárňuje jedného z kľúčových hrdinov, ostrieľaného kapitána Toma Chandlera, totiž požiadal tvorcov seriálu o voľno, aby si mohol vysporiadať s osobnými problémami.

Podľa magazínu Variety, ktorý oslovil Ericovho hovorcu, seriálového fešáka sužujú depresie, preto požiadal producentov o niekoľkotýždňové voľno – a oni mu vyhoveli. Už teraz sa však teší na svoj návrat.

Malou útechou pre fanúšikov seriálu, ktorí sa už nevedia dočkať novučičkej 4. série, ktorej americká premiéra je naplánovaná na jún tohto roka, je aspoň to, že Ericove problémy sa nijako nedotknú toho dátumu. Štvrtá séria je už totiž nakrútená a skompletizovaná. Určite sa však do istej miery dotknú piatej série s plánovanou premiérou v lete 2018, ktorá sa nakrúcala temer súbežne so štvrtou a ktorej ďalšie nakrúcanie má momentálne stopku, kým sa Eric nezotaví a nevráti na pľac...


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.