16. 03 2017 07:00 | TVnoviny.sk/New York Post

Tieto zábery sú len pre silné povahy! Býk verzus toreador 1:0

Verte tomu alebo nie, aj napriek vážnym zraneniam sa hrdý Španiel vrátil do arény a... Súboj dokončil!

Juan José Padilla
Juan José Padilla Foto: Profimedia.sk

Jednooký španielsky toreador, ktorého prezývajú aj Pirát, po poslednom súboji s býkom vo Valencii takmer vykrvácal. Zúrivé zviera ho na rohy napichlo dvakrát. Kamery a fotoaparáty zachytili aj moment, keď Juanovi Josému Padillovi dokonca vyletelo sklenené oko! Aj napriek tomu, že bol toreador celý zakrvavený a pomliaždený, vrátil sa dokončiť súboj. Ranu na nohe mu museli priškrtiť. Píše New York Post.


Býk bodol Juana do slabín a do nohy. Toreadora previezli do nemocnice až po tom, ako zúrivé zviera usmrtil. Lekári ho okamžite operovali. Dokonca ešte aj zistili, že má rany nielen v nohe a slabinách, ale aj hlboký škrabanec ťahajúci sa od hrudníka až po podpazušie. Býk len tesne minul toreadorove pľúca. Doktori potvrdili, že Juanov stav bol veľmi vážny. Aj diváci neskôr povedali, že je zázrak, že vôbec žije.

profimedia-0325158592.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Juan prišiel o oko pred šiestimi rokmi presne v tejto istej aréne vo Valencii. Vtedy mu býk prepichol rohom lícnu kosť a očnicu. Odvtedy Juan nosí pásku cez oko, čo sa stalo jeho značkou a aj preto ho prezývajú Pirát.

Juan prišiel o oko pred šiestimi rokmi v rovnakej aréne
Foto: Getty Images
 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.