08. 03 2017 06:55 | TVnoviny.sk

Ktorý muž je lepší milenec prezradí pohľad na jeho... Ruky!

To aspoň tvrdí najnovšia štúdia londýnskych vedcov...

Dĺžka prstov je vraj indikátor sexuálnych kvalít i problémov!
Dĺžka prstov je vraj indikátor sexuálnych kvalít i problémov! Foto: Shutterstock.com

Kým niektorí vedci pracujú na tom, aby konečne vynašli liek na zákerné choroby, niektorí ich kolegovia sa zaoberajú niečím omnoho jednoduchším. Napríklad si pred časom položili otázku, prečo sú niektorí muži lepší milenci.

Tvrdia, že muži, ktorí majú rovnako dlhý prostredník ako ukazovák alebo o niečo kratší, vydržia v posteli dlhšie. Muži s dlhším prostredníkom majú zase sexuálne problémy. Dĺžka mužských prstov by vraj mohla byť kľúčom k zisteniam, prečo majú muži problémy s predčasnou ejakuláciou. Píše The Sun.

Muži s dlhšími prostredníkmi majú síce väčšie prirodzenie, ale môžu mať problémy s predčasnou ejakuláciou.
Foto: Shutterstock.com
 

Spomínaný problém má podľa zistení v istej fáze života každý tretí muž. Predchádzajúce štúdie z toho vinili genetické faktory alebo príliš skoré skúsenosti so sexom. Nové dôkazy ale svedčia o tom, že na vine môže byť vysoká hladina testosterónu, ktorému sú muži vystavení ešte ako bábätká v maternici.

S čím väčším množstvom hormónu prichádza bábätko do styku, tým dlhší bude jeho prostredník v porovnaní s ukazovákom. Vyššia hladina testosterónu v takom rannom veku by mohla poškodiť mozgové receptory, ktoré riadia ejakuláciu. Tvrdí to doktor David Goldmeier z Imperial College v Londýne.

Muži s kratším prostredníkom vydržia v posteli dlhšie.
Foto: Shutterstock.com
 

Predchádzajúce štúdie preukázali, že muži s dlhšími prostredníkmi majú väčšie penisy a sú menej vystavení riziku srdcových ochorení a sú lepší športovci. Lenže majú väčšiu pravdepodobnosť výskytu rakoviny prostaty alebo autizmu.

Tureckí vedci testovali 65 mužov, ktorí mali problémy s predčasnou ejakuláciou. Ich výsledky porovnali s ďalšími 65 mužmi, ktorí tento problém nemali.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.